Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NBušák - Profil | Čt 25.10.2018 0:09:07

Dejv >> tebe tragéde sem se na nic neptal,jestli máš chuť si dát dobrý pivko tak si ho dej a neotravuj šlechtu

    NDejv - Profil | Čt 25.10.2018 0:00:48

    Bušák >> furt lepší než to tady napříč MRKem spamovat "Zlaťákem".

      NKáceč - Profil | St 24.10.2018 23:56:54

      Bušák >> jak jsem psal, bylo to jen jednou. Bobky nemám, ale proč to tu posrat všem.

        NBušák - Profil | St 24.10.2018 23:56:50

        Tomayo >>to je jako si honit vocas pod peřinou ,seru na to ,dobrou noc

          NBušák - Profil | St 24.10.2018 23:53:18

          Káceč >> starej vocas jako ty a máš bobky sem dát nějaký řezivo ,to snad nemyslíš vážně ? nejsi ty taky hen ten posera

            NKáceč - Profil | St 24.10.2018 23:52:52

            Tomayo >> za mě ta erotická pomůcka na kozách. Prostě si myslím, že to sem nepatří.

              NDejv - Profil | St 24.10.2018 23:52:42

              Tomayo >> nech toho.

                NTomayo - Profil | St 24.10.2018 23:52:35

                jirisyky >> si udělám privát :)

                  NKáceč - Profil | St 24.10.2018 23:45:33

                  Tomayo >> hele, nic osobního, já když sem chci dát fotku, která by byla na hraně, tak jí nejdřív pošlu Dejvovi a on rozhodne. Stalo se to sice jen jednou, ale zabránilo to případnému "průseru". Prostě mi napsal, že ne. Jistě to potvrdí :-)

                    Njirisyky - Profil | St 24.10.2018 23:44:04

                    Tomayo >> Opovaž se, kdo sem pak bude dávat ty hezoučké prdelinky

                      NTomayo - Profil | St 24.10.2018 23:41:06

                      Dejv >> Dejv - ® Út 23.10.2018 20:22:24

                      už se budu jen kochat, když neumíš měřit stejným metrem

                        NDejv - Profil | St 24.10.2018 23:39:20

                        Tomayo >> neber si to osobně, nerozčiluj se, praskne ti cévka a budeš tahat nohu....

                        Jak řekl Svěrák v jednom filmu:
                        "Můžete s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím můžete"

                          NKáceč - Profil | St 24.10.2018 23:36:25

                          Pro Dědka...

                            NSharry - Profil | St 24.10.2018 23:34:36

                            Tomayo >> na me nebud nastvany.., ja ti dal.lajk 😉
                            A zadnou kritiku.., ta holka nize, co jsi tu dal je kladicky vysportovana prdelka, ikyz, o chlup vetsi prsa a bylo by to Eso!😉

                              NTomayo - Profil | St 24.10.2018 23:32:43

                              Sharry >> tak leda umělá

                                NSharry - Profil | St 24.10.2018 23:30:24

                                Tak jedna takova ta " poctiva" 😂😁

                                  NTomayo - Profil | St 24.10.2018 23:27:20

                                  Dejv >> takze holka co ma vrazenou plotovou planku je ok, tvoje vyspulena pinda je taky ok, ta vyspulena prdel ve vode je taky ok a moje je na hrane? Si delas prdel ne?

                                    NBušák - Profil | St 24.10.2018 23:25:33

                                    Tomayo >> jasan,s tím souhlasím ,ještě že to je tak ,krásný ženský beru pod svou ochranu,ty ostatní si kucí v klidu rozeberte , jo a když to bude podle mě už fakt ošklivý tam to tam prdnu ,FERTIK

                                      NDejv - Profil | St 24.10.2018 23:23:08

                                      Tomayo >> váhal jsem, ale bylo dost na hraně. Tak pro jistotu. Lepší smazat jednu fotku než to tady nechat zavřít.

                                        NTomayo - Profil | St 24.10.2018 23:18:51

                                        Dejv >> proč si mi zase smazal fotku?

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek