Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Tomayo - Profil | St 24.10.2018 23:18:18

Bušák >> jak říkám není to holka pro každého....to že se ti nelíbí mě nijak netrápí :)

    Bušák - Profil | St 24.10.2018 22:48:46

    Tomayo >> tohle se mi už nelíbilo na základce

      Bušák - Profil | St 24.10.2018 22:46:56

      Tomayo >> nic proti žádným holkám ,ženským , tohle se ti fakt líbí?nikdy jsem tady snad nedal žádný holce nelíbíčko ,ale tímhle prostě začínám ,fertik

        Tomayo - Profil | St 24.10.2018 22:31:26

        Dědek >> mě se líbí čím dál víc :) mohla by mít trošku větší zadek, ale jinak má tělo super

          Dědek - Profil | St 24.10.2018 22:27:37

          Tomayo >> no, tady vypadá jinak. Mě se nelíbí, když jim lezou moc žebra a na té úplně první, je kostnatka, to snad uznáš :-)))

            Tomayo - Profil | St 24.10.2018 22:22:52

            nerf >> není to holka pro každého, ale já bych ji kvedlal .... že je hnusná? Pro mě je dost zajímavá. ...víc jak ty tučný kozatky

              Dědek - Profil | St 24.10.2018 22:07:16

              nerf >> Přírodní zrzečky bývají takto bílé, s tím nic nenaděláš. Tahle se mi ovšem fakt nelíbí...

                MAXXSKATER - Profil | St 24.10.2018 21:51:10

                nerf >> Dneska holka, které je 15, může vypadat v pohodě i na 20 +. Stejně to platí i naopak. :-)

                  nerf - Profil | St 24.10.2018 21:49:21

                  Dědek >> Berte mě s rezervou, ale krom toho, že je kostnatá, bílá jak sejra a v obličeji vypadá jak nejlepší kámoš Harryho Pottera, tak krom všeho toho vypadá až moc mladě :-)

                    nerf - Profil | St 24.10.2018 21:46:16

                    Vydra revírní >> Protože budí dojem, že jí víc než 15 nebude.

                      Dědek - Profil | St 24.10.2018 21:39:54

                      nerf >> no, mě se zrovna tahle nelíbí, na mě je kostnatá, ale rozhodně se mi líbí víc dívčí typy, než ty vaše mlékárny :-))) A nemyslím si, že bych měl být kvůli tomu peďák.

                        Vydra revírní - Profil | St 24.10.2018 21:36:56

                        nerf >> proč pedofil?

                          nerf - Profil | St 24.10.2018 21:33:45

                          Káceč >> Minimálně. :-)

                            Káceč - Profil | St 24.10.2018 21:27:47

                            nerf >> tak to je na Mrku minimálně 11 pedofilů :-)

                              nerf - Profil | St 24.10.2018 21:16:40

                              Tomayo >> Sorry, ale nehledě na to, že ta holka je fakt hnusná, tak komu se tohle líbí, tak musí bejt pedofil.

                                Dejv - Profil | St 24.10.2018 20:06:40

                                dobrounocka

                                  Serjoža - Profil | St 24.10.2018 13:47:59

                                  Kruan >> Ne to jen vystrkuje prdýlku.

                                    jirisyky - Profil | St 24.10.2018 13:27:54

                                    Kruan >> To by pak měla být holčina v jiné diskusi www.mrk.cz/diskuse.php?id=755642&kw=Kakate

                                      Kruan - Profil | St 24.10.2018 13:22:06

                                      Serjoža >> bude kakinkat do vody ?

                                        Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek