Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSerjoža - Profil | St 24.10.2018 8:46:08

,,

    NŠUKI - Profil | St 24.10.2018 8:16:32

    Velký prádlo....

      NKruan - Profil | St 24.10.2018 7:59:41

      Káceč >> nadhera

        NKáceč - Profil | Út 23.10.2018 22:59:58

        .

          NKruan - Profil | Út 23.10.2018 22:57:02

          Tomayo >> zrzecky ja rad..ale tahle fotka je teda dost divna...a to to rikam jeste velmi kulantne :)

            NTomayo - Profil | Út 23.10.2018 21:23:37

            tak ta bude mít asi hodně vlhkej sklep

              NDejv - Profil | Út 23.10.2018 20:22:24

              dobrounocka

                NMilan1208 - Profil | Út 23.10.2018 7:20:37

                Dobré ráno.

                  Nmlíčnák - Profil | Út 23.10.2018 0:04:05

                  Calex >> mi rozbili sejky f trabuku..

                    NCalex - Profil | Po 22.10.2018 23:57:11

                    Káceč >> Já jsem sám prubnul několik Trabantů....A není Trabant jako Trabant.😁😁

                      Nmlíčnák - Profil | Po 22.10.2018 23:55:59

                      Káceč >> tag to urcite ,mi nestoply o)Trabuka nemam,su japonec o))
                      Uz to menit nebudu.Raci japonec nez fijat nebo pezoozek ,nedej boze s kosoctvercem ...o))

                        NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 23:51:32

                        mlíčnák >> ty tedy můžem vyškrtnout :-)

                          NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 23:49:47

                          Calex >> není Němka jako Němka, sám jsem ji několik prubnul :-)

                            Nmlíčnák - Profil | Po 22.10.2018 23:43:14

                            Káceč >> suzuka ani hondi to neni o))

                              NCalex - Profil | Po 22.10.2018 23:38:34

                              Káceč >> Úplně stejný kozy jako západní Němky a Trabant je de Luxe v kůži....

                                NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 23:36:44

                                Specialista >> řídit bych ho asi nechtěl :-)

                                  NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 23:35:25

                                  Calex >> ty vole, víš jak vypadá Trabant a jaký kozy maj východní Němky? :-)

                                    NSpecialista - Profil | Po 22.10.2018 23:35:22

                                    Káceč >> lesbauto

                                      NCalex - Profil | Po 22.10.2018 23:26:41

                                      Káceč >> Trabant kabrio a v něm dvě východní Němky....

                                        NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 23:20:50

                                        co je to za auto?

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek