Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NTomayo - Profil | Po 22.10.2018 22:30:20

Milan1208 >> ta má hezkej jen ksicht , to ostatní je 4-

    NKruan - Profil | Po 22.10.2018 22:01:05

    Dejv >> luxusní...

      NMilan1208 - Profil | Po 22.10.2018 20:34:36

      Dobrou.

        NDejv - Profil | Po 22.10.2018 20:07:26

        dobrounocka

          NKruan - Profil | Po 22.10.2018 19:08:04

          Stewik >> wow..super :)

            NKáceč - Profil | Po 22.10.2018 18:37:40

            Dejv >> nesměl bys čumět po nahotinkách :-)

              NDědek - Profil | Po 22.10.2018 18:22:19

              Serjoža >> ta se ti zase povedla...

                NSharry - Profil | Po 22.10.2018 18:19:42

                Serjoža >> to je kus.

                  NSharry - Profil | Po 22.10.2018 18:18:29

                  Stewik >> v tomhle pripade by sel na ryby snad jen blazen a nebo eunuch..., normalni chlap rozhodne ne ! ( mozna az "pak"...) 😂😂😂

                    NStewik - Profil | Po 22.10.2018 17:33:19

                    A môže sa ísť na ryby :D

                      NKlobasa1 - Profil | Po 22.10.2018 16:30:11

                      Sharry >> Vůbec jsi to nepochopil, ale mysli si co chceš, třeba i to že jsem 4% a proto sem lezu.

                        NSerjoža - Profil | Po 22.10.2018 7:01:26

                        ,,

                          NMilan1208 - Profil | Po 22.10.2018 6:53:04 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobré ráno.

                            NDejv - Profil | Po 22.10.2018 1:16:02

                            tak něco pro noční ptáky.....

                              NDejv - Profil | Ne 21.10.2018 22:19:15

                              Káceč >> tyvole, bych furt někde visel ..:-)))

                                NKáceč - Profil | Ne 21.10.2018 22:14:26

                                Tam by se to rybařilo...

                                  NDejv - Profil | Ne 21.10.2018 20:03:39

                                  dobrounocka

                                    Nnovič - Profil | Ne 21.10.2018 19:54:51

                                    Káceč >> za mně ta černá prdelka ☺

                                      NBušák - Profil | Ne 21.10.2018 19:49:01

                                      Serjoža >> pěkný holky

                                        NKáceč - Profil | Ne 21.10.2018 19:27:18

                                        Dejv >> v neděli budeš odpočívat po šestidenní dřině :-)

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek