Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSerjoža - Profil | Ne 21.10.2018 13:57:05

..

    NSharry - Profil | Ne 21.10.2018 11:06:04

    Milan1208 >> tak ta je fesna..😉

      NKruan - Profil | Ne 21.10.2018 9:01:00

      ŠUKI >> to jsou krásný kejticky a prdelka :)

        NMilan1208 - Profil | Ne 21.10.2018 6:53:41

        Dobré ráno.

          NŠUKI - Profil | Ne 21.10.2018 0:40:40

          Tajná......

            NKruan - Profil | Ne 21.10.2018 0:13:26

            Milan1208 >> wow.. paráda

              Npohan - Profil | Ne 21.10.2018 0:06:19

              pajagogo >> hlupák zůstane hlupákem,žloutenka-žloutenkou

                NDejv - Profil | So 20.10.2018 23:43:50

                Káceč >> a na neděli jako nic ????

                  NKáceč - Profil | So 20.10.2018 23:23:11

                  .

                    Npajagogo - Profil | So 20.10.2018 21:46:10

                    pohan >> hlupák zůstane hlupákem, další komentář netřeba :o)

                      NSerjoža - Profil | So 20.10.2018 21:44:58

                      Lez první!!

                        NBušák - Profil | So 20.10.2018 21:41:10

                        Dejv >> po delší době zase pěkný maso žádný silikon atd

                          Npohan - Profil | So 20.10.2018 21:37:36

                          pajagogo >> pošli fotku tvojí ženy,at posoudím,jak nevypadá žloutenka

                            NKáceč - Profil | So 20.10.2018 21:27:00

                            pajagogo >> něco jako padesát odstínů žluti? :-)

                              Npajagogo - Profil | So 20.10.2018 21:12:55

                              Dejv >> divná fotka vypadá jak po žloutence :O)))

                                NDejv - Profil | So 20.10.2018 21:10:51

                                dobrounocka

                                  NSerjoža - Profil | So 20.10.2018 20:53:11

                                  ..

                                    NMilan1208 - Profil | So 20.10.2018 20:36:20

                                    Dobrou.

                                      NŠUKI - Profil | So 20.10.2018 9:07:14

                                      .......

                                        NTomayo - Profil | So 20.10.2018 1:02:57

                                        Kruan >> smetánku

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek