Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NKruan - Profil | So 20.10.2018 0:53:34

Tomayo >> ta něco chce :)

    NTomayo - Profil | So 20.10.2018 0:15:34

    .....

      Npajagogo - Profil | Pá 19.10.2018 23:09:19

      Dejv >> ta asi ví kde je sever ... :-)

        NKáceč - Profil | Pá 19.10.2018 23:06:53

        Trááábi...

          NDejv - Profil | Pá 19.10.2018 21:24:40

          dobrounocka

            NRazgy - Profil | Pá 19.10.2018 19:08:17

            Sharry >> jo něgdy se jede na kvantitu, něgdy na kvalitu....

              NSharry - Profil | Pá 19.10.2018 18:49:19

              Razgy >> ten chirurg to nejak odbyl..., ma je moc " pomackane" ...😁
              A nebo mu za to malo zaplatila...

                NRazgy - Profil | Pá 19.10.2018 18:41:22

                Kruan >> jenom, aby jsi jí stačil ty....

                  NKruan - Profil | Pá 19.10.2018 17:44:25

                  Razgy >> ta by mi stačila na celý víkend :)

                    NRazgy - Profil | Pá 19.10.2018 17:21:55

                    Páááátek

                      NSerjoža - Profil | Pá 19.10.2018 8:47:58

                      ..

                        NSerjoža - Profil | Pá 19.10.2018 7:53:11

                        Káceč >> Dófám že tam má sedadlo!

                          NŠUKI - Profil | Pá 19.10.2018 7:37:34

                          Připravená......

                            NKruan - Profil | Pá 19.10.2018 6:14:07

                            Milan1208 >> Krasná robka

                              NKruan - Profil | Pá 19.10.2018 6:13:29

                              Tomayo >> krasny interzovaný stolek

                                NMilan1208 - Profil | Pá 19.10.2018 5:57:22

                                Dobré ráno.

                                  NTomayo - Profil | Čt 18.10.2018 23:25:31

                                  Milan1208 >> to je ta moje oblíbená :) tak dám taky jednu

                                    NKáceč - Profil | Čt 18.10.2018 23:16:48

                                    ,

                                      Nwoody - Profil | Čt 18.10.2018 22:53:07

                                      Dejv >> má jí pěkně nalajnovanou, alespoň člověk nezabloudí😜

                                        NDědek - Profil | Čt 18.10.2018 21:56:36

                                        Dejv >> taky dobrá...

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek