Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NKruan - Profil | Čt 18.10.2018 21:55:56

Milan1208 >> JAJ...ta ma krasny čučky

    NDejv - Profil | Čt 18.10.2018 20:45:48

    dobrounocka

      NChar - Profil | Čt 18.10.2018 20:15:03

      Milan1208 >> Jooo, tak to je masíčko................

        NDědek - Profil | Čt 18.10.2018 20:11:11

        Milan1208 >> moc pěkná...

          NMilan1208 - Profil | Čt 18.10.2018 20:07:56

          Dobrou.

            NTomayo - Profil | Čt 18.10.2018 11:08:08

            Dědek >> ze zadu nevidno :D

              NDědek - Profil | Čt 18.10.2018 11:00:15

              Tomayo >> vypadá to, jako prořídlá pleš s přehazovačkou :-)))

                NTomayo - Profil | Čt 18.10.2018 10:58:11

                Dědek >> myslím že je parádní i s nima ;)

                  NDědek - Profil | Čt 18.10.2018 10:09:35

                  Milan1208 >> kdyby neměl ty chlupy na pahorku, byla by parádní :-)

                    NSerjoža - Profil | Čt 18.10.2018 8:21:12

                    Nazdar.

                      NBušák - Profil | Čt 18.10.2018 8:06:40

                      Serjoža >> krásný hafani

                        NSharry - Profil | Čt 18.10.2018 7:29:15

                        Milan1208 >> twl, ta ma teda dobre hudrovadlo..! 😂

                          NSpecialista - Profil | Čt 18.10.2018 6:47:49

                          Ta už pochopila, o co nám jde.. Tak 'ji' rovnou předala k telefonu...

                            NMilan1208 - Profil | Čt 18.10.2018 6:40:29

                            Dobré ráno.

                              NKruan - Profil | Čt 18.10.2018 6:03:14

                              Dejv >> Tak ta je paradní !!

                                Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:50:35

                                pajagogo >> to neres ,hutorym po nasem o)

                                  Npajagogo - Profil | St 17.10.2018 23:48:44

                                  mlíčnák >> já nerozumět řeči tvého kmene :O)))

                                    Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:48:36

                                    Dědek >> sa nesmej ,hajzlz rozbity ,papir sem musel cornut na damskem ....trosku sem udelal vetr pred sefem .
                                    Pivko podmirove -nema mi servirka rada o))

                                    Vedle by sa to nestalo o)

                                      Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:44:52

                                      pajagogo >> plances kose s banama ,na strudl bych taky zasel o)))

                                        NDědek - Profil | St 17.10.2018 23:43:28

                                        mlíčnák >> :-))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek