Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:42:12

Dědek >> bobky sem delal v mistni ,aj boro bylo ..

    Npajagogo - Profil | St 17.10.2018 23:40:59

    pokud umí dobrej štrůdl bych ji bral i s tím sadem :-)

      NDědek - Profil | St 17.10.2018 23:36:00

      mlíčnák >> máš bobky :-)))
      Ale, taky to není můj typ...

        Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:35:05

        Dědek >> nemozu si pomoc ,mi libi jen ten sumik o)

          NDědek - Profil | St 17.10.2018 23:24:21

          mlíčnák >> mnoho jiných má kukuč lepší :-)))
          Ale koukni na ty stehna, koukni na ty ruce, koukni na to krčisko a ten potutelný úsměv. Lítal by si v betli, jak pingpongový míček :-)))

            Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:21:46

            Dědek >> kukuc ma ta vedle lepsi o)
            Od kaceca ta blonzka .
            Aj na susi bych ju pozval o)))

              NDědek - Profil | St 17.10.2018 23:19:34

              mlíčnák >> tož to já ne, kukni na ten darebácký kukuč :-)))

                Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 23:18:37

                boyscout >> asi bych bral teho fusataho o))
                Nastrazka nic moc o))

                  NKáceč - Profil | St 17.10.2018 23:12:26

                  .

                    NŠUKI - Profil | St 17.10.2018 23:10:03

                    boyscout >> Má kalhotky nebo nemá toť dilema 😁

                      Npajagogo - Profil | St 17.10.2018 22:25:51

                      boyscout >> no to je fakt bestie, má lejtka jak Arnold :O))

                      jo a ta ryba celkem ujde

                        Nboyscout - Profil | St 17.10.2018 22:19:25

                        Jedna motivační - konečně i nějaká ta bestie :-)

                          NDědek - Profil | St 17.10.2018 21:49:02

                          Dědek >> já jsem mu tady ale jednou fešné chlapce dal a líbíky od něj nedostal. :-)))

                            NTomayo - Profil | St 17.10.2018 21:46:04

                            Dejv >> a to není na redku? pro mě je to totéž

                              NDědek - Profil | St 17.10.2018 20:29:19

                              Dejv >> velmi se ti povedla :-)

                                NDejv - Profil | St 17.10.2018 20:08:00

                                dobrounocka

                                  NDejv - Profil | St 17.10.2018 19:54:51

                                  Serjoža >> zase dekly....že ti dám nelíbiče!!!:-)))

                                    NSerjoža - Profil | St 17.10.2018 19:24:32

                                    ..

                                      Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 15:36:53

                                      ŠUKI >> na to uz mosi byt zbrojak o))))

                                        NSharry - Profil | St 17.10.2018 15:18:00

                                        eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 17.10.2018 15:07:27 >> jj, sem videl tu na pul vipitou flasu " rozumně uložené měny" na kyblu od šrota 😁😀

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek