Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Npetrikveprik - Profil | St 17.10.2018 15:07:27

Sharry >> :-)) žádný klasik.. - zlaťák to je! :-) (podiv se co do sebe klopí:-)

    NSharry - Profil | St 17.10.2018 15:00:19

    eskymak Mrakomor >> petrikveprik - 17.10.2018 13:46:07 >> 😁😁😁 busak je klasik! 😉

      Npetrikveprik - Profil | St 17.10.2018 13:46:07

      Specialista >> však se mu tu vyfotil bušák :-) Chtěl jsem mu dát líbí, ale to se v této diskuzi nehodí, nejsem 4% :-)))

        NŠUKI - Profil | St 17.10.2018 13:43:37

        A teď pro nás....

          NŠUKI - Profil | St 17.10.2018 13:43:09

          Pro Klobasa...

            NSpecialista - Profil | St 17.10.2018 13:27:54

            Tak mu sem něco dejte...

              NDejv - Profil | St 17.10.2018 12:59:08

              Tomayo >> jenže ty škoděj, tenhle jen vopruzuje :-) A jestli si dobře pamatuju, tak v nějaký anketě tady volil, že je 4%. Takže vlastně v těch nelíbíčkách má i svoji pravdu. :-)

                NKáceč - Profil | St 17.10.2018 12:41:26

                Tomayo >> když mu Dejv redku, je "problém" vyřešen :-)

                  NTomayo - Profil | St 17.10.2018 12:07:09

                  Dejv >> to je dost české. .... mávneme nad tím rukou ať tu máme třeba komunismus nebo slimáky (muslimy)

                    NDejv - Profil | St 17.10.2018 11:11:21

                    Tomayo >> že na ním nemávnete rukou a necháte cloumat svým majestátem :-) Ať si tady nelíbičuje třeba do alelujá, nic tím stejně nezmění.

                      NTomayo - Profil | St 17.10.2018 11:00:06

                      Káceč >> provedeno ....... hele já se jen divím, že takovej ksindl co jen škodí tu má dveře otevřený. Asi to tu nikdo nedělá pro lajky, ale stejně. Lidi je potřeba vychovávat a divím se že ,,admin,, nemá ty koule ho poslat tam kam patří

                        NTomayo - Profil | St 17.10.2018 10:48:05

                        ....

                          NSharry - Profil | St 17.10.2018 8:55:47

                          Klobasa1 >> takze si vlastne potvrdil to, co tu vetsina uvedla.
                          mas nejakou depku ci co a pouze rad skodis a nicis auru ostatnim schvalne. neprispivas tu nicim, ostatne ani v jinych diskuzich, kde byva caste hodnoceni. pouze s pravidelnosti, byt jednou za cas to tu navstivis a das 30x nelibi. To o ledas cem vypovida ...

                          nelibi tu dava i Tomayo a Dejv, ale tito 2 tu prispivaji a casto i komentuji proc... U tebe je to jednoznacne jen zavist toho, ze nekdo ma vyssi auru, nebo nevim o co ti jde. asi o tu tvoji demogracii.

                          velice ubohe ! Nikdo na tebe nereaguje, nikdo po tobe nic nechce, chodis tu sam a skodis, pro zalibu, hlavne at se ti tzv. "auro-honici" daji alespon nejak poskodit.

                            NSerjoža - Profil | St 17.10.2018 8:30:05

                            ..

                              NBušák - Profil | St 17.10.2018 8:17:54

                              ŠUKI >> příjemný zpestření na večer k lehátku, jen kdyby se přišla ukázat častěji

                                NKruan - Profil | St 17.10.2018 8:17:45

                                Serjoža >> moc pekne

                                  NSerjoža - Profil | St 17.10.2018 6:15:47

                                  ..

                                    Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 0:36:04

                                    Klobasa1 >> ale dava hooodne dobre kobry o))
                                    Taky bych dal ,nechcu sa fotit o (

                                      Nmlíčnák - Profil | St 17.10.2018 0:31:28

                                      Tomayo >> pozval bych ju pojest ,daaka pohubla o)

                                        NKlobasa1 - Profil | Út 16.10.2018 23:08:45

                                        ŠUKI >> Ááá první trefená husa, neboj na tebe nikdo nereagoval a nereaguje.

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek