Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 23:05:13

Klobasa1 >> Ty "EGOHONIČU AURY" když se ti nějaká...skoro každá fotka tady daná nelíbí,tak tady neopruzuj ....ukaž svůj vkus !!!!! NEREAGUJ NA MĚ !!!!!!

    NKlobasa1 - Profil | Út 16.10.2018 22:58:05

    Sharry >> Napíšu ti vzkaz pro toho exota pod tebou na kterého reaguješ, co si mě hodil do ignore. Já si budu chodit kdy chci, kam chci a taky reagovat na co chci, a nikdo z vás na tom nic nezmění, když máme čo sa dá robiť ťerazky henten mier a tu demokracii a svobodu slova. Aby si každej jouda a egohonič aury, drtivá většina z nich se tady dost často opakuje, nemyslel, že se každému bude všechno líbit. Svět by byl smutnej a jednotvárnej kdyby se všechno všem líbilo a byli by lidé moc šťastní. A kdo sem nějakej ten pátek chodí, tak ví, že jsem spravedlivej ale taky i kritickej.

      NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 22:51:35

      Dědek >> Temná,tajná...možná dajná :-))))

        NTomayo - Profil | Út 16.10.2018 22:51:04

        ....

          NDědek - Profil | Út 16.10.2018 22:41:07

          ŠUKI >> tak to je jiná kávička...

            NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 22:39:33

            Dejv >> "Neser" ta byla pro Bušmena :-))) A tato je nejen pro tebe .....

              NDejv - Profil | Út 16.10.2018 22:32:12

              Bušák >> tím se můžeš i přikrejt.....:-)

                NBušák - Profil | Út 16.10.2018 22:01:27

                ŠUKI >> beru

                  NCalex - Profil | Út 16.10.2018 22:00:41

                  ŠUKI >> No tvl...

                    NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 21:57:03

                    Bušák >> Na víc dnes už nemám :-)))) Dobrou !!!!

                      NKáceč - Profil | Út 16.10.2018 21:55:09

                      ŠUKI >> kdepá "Na tohle mě navedl svým nápadem Zachy a tak místo pranostik sem šoupněte nějaké fórky ať se máme čím pobavit, když nemůžeme k vodě. Klidně i obrázky a karikatúry. Prosil bych ale pouze o rybách a rybářích! Nevkládejte vtipy s erotickou tématikou!"

                        NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 21:53:57

                        Káceč >> Ale prošlo !!!!

                          NDejv - Profil | Út 16.10.2018 21:50:57

                          dobrounocka

                            NKáceč - Profil | Út 16.10.2018 21:26:24

                            Ve fórech by to asi neprošlo...

                              NBušák - Profil | Út 16.10.2018 20:11:30

                              Dědek >> to ještě krásně svítilo slunce, začíná se ochlazovat co zapadlo slunce, už to mikina jistí

                                NBušák - Profil | Út 16.10.2018 20:08:08

                                ŠUKI >> jasan

                                  NDědek - Profil | Út 16.10.2018 19:49:58

                                  Bušák >> Bohušu, podle té fotky to vypadá, že tam máš fakt zimu jak cyp :-)))))))))))))))

                                    NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 19:48:48

                                    Bušák >> Až se vrátím z nálevky !!!!

                                      NKáceč - Profil | Út 16.10.2018 19:24:02

                                      Tomayo >> když si ho dáš do ignorace, tak ti nemůže dát líbí ani nelíbí :-)

                                        NBušák - Profil | Út 16.10.2018 18:56:38

                                        ŠUKI >> pošli nějakou pěknou, začíná být na rybách po večerech kosa, ta minula byla fajnová, žádnou kostru, však už víš

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek