Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NSerjoža - Profil | Út 16.10.2018 11:20:52

..

    NTomayo - Profil | Út 16.10.2018 10:02:43

    vašík >> tak ti dík :) kliknutím na líbí vyrušíš nelíbí. ..pokud se ti Teda líbí. Jde jedno nebo druhé, zrušit to úplně nejde myslím

      NTomayo - Profil | Út 16.10.2018 9:59:11

      Sharry >> nevím jak vypadá, ale že je narušený je evidentní

        NŠUKI - Profil | Út 16.10.2018 7:56:53

        Ůterní.........

          Nvašík - Profil | Út 16.10.2018 7:45:37

          Tomayo >> se omlouvám za nelíbí jsem byl zvědavej kdo dal nelíbí a ono cvak už jsem tam byl taky.:-((

            NSharry - Profil | Út 16.10.2018 5:07:26

            Tomayo >> videl si ho jak vypada? ..., to by ti napovedelo...

            Čabajka je lehce narusena bytost..., to uz vime davno.

              NTomayo - Profil | Po 15.10.2018 23:56:43

              proč sem ta dementní teplá klobasa1 vůbec chodí když se mu nelíbí žádná baba. Bych ti dal z fleku ban ty teplouši

                NKáceč - Profil | Po 15.10.2018 23:10:55

                .

                  NTomayo - Profil | Po 15.10.2018 22:21:05

                  ....

                    NBušák - Profil | Po 15.10.2018 21:39:25

                    ŠUKI >> tu mi pošli taky vedle, díky, to je materiál

                      NDejv - Profil | Po 15.10.2018 21:34:45

                      dobrounocka

                        NŠUKI - Profil | Po 15.10.2018 21:33:10

                        Bušák >> Tak tu máš ..........

                          Nmlíčnák - Profil | Po 15.10.2018 20:12:31

                          Milan1208 >> uletely ji vcely ?o))

                            NBušák - Profil | Po 15.10.2018 20:02:53

                            ŠUKI >> pošli mi jí, já jí to pod střechou sundám a juknu pořádně

                              NMilan1208 - Profil | Po 15.10.2018 19:54:30

                              Dobrou.

                                NTomayo - Profil | Po 15.10.2018 18:57:43

                                Serjoža >> tahle jedna je lepsi jak ty vsechny na fotce pod

                                  Nmartcv - Profil | Po 15.10.2018 14:15:51

                                  Káceč >> to je parádně prostřená tabule....:-)

                                    NSerjoža - Profil | Po 15.10.2018 13:55:57

                                    ..

                                      NŠUKI - Profil | Po 15.10.2018 9:54:17

                                      Pondělní.......

                                        NKruan - Profil | Po 15.10.2018 6:52:34

                                        Káceč >> nebe..

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek