- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii
Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil
Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?
A) neví, zaplať satan !19%
B) neví a je jí to šumák.24%
C) ví a je jí to šumák35%
D) ví a kecá mi do toho12%
E) ví a nadává mi10%
Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
836x v oblíbených a 43x v ignorovaných.
PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 16:08:23
pira - Profil | Čt 30.4.2009 16:07:16
boyscout - Profil | Čt 30.4.2009 15:59:05
Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:48:36
PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:48:13
Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:47:13
boyscout - Profil | Čt 30.4.2009 15:46:47
PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:39:42
Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:38:00
PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:33:42
osprey - Profil | Čt 30.4.2009 15:13:51
Jestli jsem jichh měl loni deset přes 60, taky je to hodně:-))
Jenom jsem se snažil naznačit, že ode mě se už nic převratného nedá čekat. Možná až jestli si koupím auto. Stárnu a zadek už pomalu touží po tom, nechat se vozit. Třeba se pak kouknu někam dál a chytnu druhou mízu.
Mizím, opatrujte se tu.
Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 15:00:37
Soukromé revíry jsou fajn, ale jak už jsem tu jednou psal. Je minimálně o polovinu lehčí tam pěknou rybu chytit, protože prostě pod tím keřem, co se stáčí nad vodu támhle v rohu ta 80ka stát může, kdežto na svazovce jsem rád, když se mi za tím z pod toho keře přijede podívat okoun. A proč? Protože ten keř obývala před okounem štika 50,5cm a to je její konečná, jakmile jí chvíli před hubou jezdil perlín oběšený pod kačenou. Je to smutná realita. A právě proto mám rád i soukromé vody (vyjma kaprodromů a uznávám z dnešního pohledu, že i Řeplice byly masáž ega a nic jiného) ... teď mám možnost chodit vláčet na dva veliké revíry, oba mají přes 15ha a to je hned zase o něčem jiném.
Jinak pokud by šlo o slušné svazové štiky, nemám se absolutně čím chlubit. Jestli jsem jich loni měl 20 přes 60, je to hodně. Jsem hodně vděčný za to, že kolem mého bydliště je hrozně moc vody a tím i možností. V dosahu 30ti kilometrů mám minimálně 2 velké a 4 střední řeky, nepočítaně rybníků, písáků a slepých ramen. Jen jsem to zatím ještě nedokázal plně využít.
osprey - Profil | Čt 30.4.2009 14:49:03
Ale co se té vaší tlupy týče - máte už větší ryby a víc než já - což je mi jedno. Chodím jen na svazovky v okolí, vláčka u nás dost upadá, nejsou pořádné ryby a trápit kudly mi začíná být až nepříjemné. Nejlepší fleky, co jsem znal, se hroutí pod tlakem davů, všichni mají super vybavení a jediné, co tomu schází jsou ryby. Štička 45 na jerkáči je něco, co nemusím.
Poslední rok jsem chytil polovinu štik, co předloni (ale těch nad 60 cm asi stejně), letos to bude ještě míň, když odečtu ty Švédy, ať už dopadnou jakkoli. A veliká - u nás loni osmdesátku nechytil nikdo a semdesátek se vytáhlo pár, taky mám jednu - spíš omylem.
Když sleduju váš tah na věc, tak já už jsem vyhořelá popelnice... Přistihnul jsem se, jak začínám courat kolem potůčků obrostlých mechem s pětadvaceticentimetrovými pstruhy a nástrahou, kterou doberou spíš náhodou. Je v tom hra, kus poezie a o nic nejde. Křečovitá honička za spoustou velkých ryb už ze mě vyprchala.
Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:38:02
skwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:36:23
Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:35:15
Kublaj - Profil | Čt 30.4.2009 14:31:25
Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:29:56
Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33421
Fotky ryb pouze na přívlač107193
Výroba woblerů31008
Úhoří sezona 201210517
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Privlac s multiplikatorom31598
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Klub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Rare woblery - Rapala14053
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Kde to žije - dravci
14:06Fotky ryb pouze na přívlač 107194
13:41Burza na přívlačové nástrahy 33421
11:31Úhoří sezona 2012 10517
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












