Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 16:08:23

boyscout >> všichní vědí, co sliver používá. Já to klidně profláknu. Sliver používá smáčky!

    pira - Profil | Čt 30.4.2009 16:07:16

    Mr.Stick >> jojo,jen me se pod nohama na ty lavce po tom otocila +-70 cm jinak nic.. ale pan co tam kaprarir tak vyndal kaprose 87cm, hezkej..

      boyscout - Profil | Čt 30.4.2009 15:59:05

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> jo je to tak. Svoje nástrahy nikomu ukazovat nebudu. A už vůbec né po internetu. Dravců je málo tak proč pomáhat masařům v orientaci a šetřit jim peníze? A pak tady naříkat jak je to hrozné, že ve vodě není pomalu žádný dravec. Jen ať si hezky koupí všechny typy a barvy a najdou si ty úspěšné sami. Navíc jsem zavázán mlčenlivostí sliverovi, který mi otevřel úplně nový obzor v chytání ryb. Než jsem ho poznal, lapal jsem v podstatě jen na gumy a rotajdy případně plandavky. Woblery jen zřídka. A i když například loni jsem 2 ze 4 štik 90+ které jsem chytil (včetně mé první metrovky) čapnul na úplně jinou nástrahu , kterou jsem si sám objevil tak v žádném případě neprofláknu nástrahy které používá on. Vzhledem k tomu, že on má doma velkosklad rapal, tak jsem jich stejně viděl jen zanedbatelné procento a ty svoje nejlepší mi stejně určitě neukázal . Navíc nemám víc než cca 160 wobů (s toho některé 2x) , takže by ta moje sbírka ani nebyla pro vás sběratele moc zajímavá. :-)))

        Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:48:54

        pepa-č >> PepaČadek >> Dohodnuto :-) díkes

          Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:48:36

          boyscout >> Ahoj :-) vítej....proč nemůžeš? Plácni je sem a nebud línej je vyfotit :-)) a nebo je to tak že si chráníš na co jsi úspěšný? :o))

            PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:48:13

            Feroxhunter >> Muskiehunter >> ok - nejhůř mě nezastihneš a budeš to muset zkusit v pondělí.

              Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:47:13

              pepa-č >> PepaČadek >> To jsem asi taky mimo :-) snad v neděli......mám se kdyžtak ozvat?

                boyscout - Profil | Čt 30.4.2009 15:46:47

                Už skoro 500 příspěvků...hezké..:-) Škoda že sem nemůžu dát fotky svých wobů, takže se holt nestanu členem vašeho elitního klubu. Ale aspoň se na vás budu dívat :-) Zrovna včera jsem se nima prohraboval a rovnal je do kufříku a krabiček abych byl na 16.6 připraven. Je to boj když člověk musí vytřídit některé, protože všechno se mu tam nevleze. Ale snad jsem vybral dobře ty které dostanou důvěru hned od začátku. No však to ukáže čas.

                  PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:39:42

                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> jsem dostupný i přes víkend

                    Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 15:38:00

                    pepa-č >> PepaČadek >> Pohoda jazz, necháme to tedy na příští týden....... snad to do zahájení dorazí... Já mám volno takže to zítra zvládni :)) já se budu válet mimo Prahu na chatě...

                      PepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 15:33:42

                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> dnes jsem byl/jsem v jednom kole. Zítra je taky den a já státní svátek nemám.

                        osprey - Profil | Čt 30.4.2009 15:13:51

                        Mr. Stick: Naprostý souhlas.
                        Jestli jsem jichh měl loni deset přes 60, taky je to hodně:-))

                        Jenom jsem se snažil naznačit, že ode mě se už nic převratného nedá čekat. Možná až jestli si koupím auto. Stárnu a zadek už pomalu touží po tom, nechat se vozit. Třeba se pak kouknu někam dál a chytnu druhou mízu.
                        Mizím, opatrujte se tu.

                          Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 15:00:37

                          osprey >> O ty ryby ve výsledku ani nejde ... to courání kolem potůčku, jak jsi popsal, je přesně to, co mám rád i já. Jen ještě pořád jsem ve stádiu, kdy nějakou tu rybku přechytračit potřebuju.

                          Soukromé revíry jsou fajn, ale jak už jsem tu jednou psal. Je minimálně o polovinu lehčí tam pěknou rybu chytit, protože prostě pod tím keřem, co se stáčí nad vodu támhle v rohu ta 80ka stát může, kdežto na svazovce jsem rád, když se mi za tím z pod toho keře přijede podívat okoun. A proč? Protože ten keř obývala před okounem štika 50,5cm a to je její konečná, jakmile jí chvíli před hubou jezdil perlín oběšený pod kačenou. Je to smutná realita. A právě proto mám rád i soukromé vody (vyjma kaprodromů a uznávám z dnešního pohledu, že i Řeplice byly masáž ega a nic jiného) ... teď mám možnost chodit vláčet na dva veliké revíry, oba mají přes 15ha a to je hned zase o něčem jiném.

                          Jinak pokud by šlo o slušné svazové štiky, nemám se absolutně čím chlubit. Jestli jsem jich loni měl 20 přes 60, je to hodně. Jsem hodně vděčný za to, že kolem mého bydliště je hrozně moc vody a tím i možností. V dosahu 30ti kilometrů mám minimálně 2 velké a 4 střední řeky, nepočítaně rybníků, písáků a slepých ramen. Jen jsem to zatím ještě nedokázal plně využít.

                            osprey - Profil | Čt 30.4.2009 14:49:03

                            Mr. Stick: V jistém smyslu ano. I když nevím, jestli víte, kam teď sliver kráčí.
                            Ale co se té vaší tlupy týče - máte už větší ryby a víc než já - což je mi jedno. Chodím jen na svazovky v okolí, vláčka u nás dost upadá, nejsou pořádné ryby a trápit kudly mi začíná být až nepříjemné. Nejlepší fleky, co jsem znal, se hroutí pod tlakem davů, všichni mají super vybavení a jediné, co tomu schází jsou ryby. Štička 45 na jerkáči je něco, co nemusím.

                            Poslední rok jsem chytil polovinu štik, co předloni (ale těch nad 60 cm asi stejně), letos to bude ještě míň, když odečtu ty Švédy, ať už dopadnou jakkoli. A veliká - u nás loni osmdesátku nechytil nikdo a semdesátek se vytáhlo pár, taky mám jednu - spíš omylem.

                            Když sleduju váš tah na věc, tak já už jsem vyhořelá popelnice... Přistihnul jsem se, jak začínám courat kolem potůčků obrostlých mechem s pětadvaceticentimetrovými pstruhy a nástrahou, kterou doberou spíš náhodou. Je v tom hra, kus poezie a o nic nejde. Křečovitá honička za spoustou velkých ryb už ze mě vyprchala.

                              Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:38:02

                              skwor >> Na SR a SSR se FP už určitě nedělá, možná na SSR 14.

                                skwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:36:23

                                Mr.Stick >> Ten Fire perch se mi líbí hodně. To už se asi nedělá, co? Na ten SH v mém oblíbeném modelu jsem koukal taky, ale odolal jsem.

                                  Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:35:15

                                  skwor >> Odvolávám, co jsem odvolal, stačilo se podívat do schránky. Woblery i smlouva od Rybáře došly.

                                    Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:33:16

                                    pira >> Bylo zero jo?

                                      Kublaj - Profil | Čt 30.4.2009 14:31:25

                                      pira >> ten exage má nějakou prázdnou cívku ne? to to z toho asi moc nelítá :o)

                                        Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:29:56

                                        osprey >> Ty už kráčíš sliverovským směrem. Ale ty už můžeš. :o)

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek