Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nskwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:26:45

osprey >> Na podzim to teprve začne :-)

    Nosprey - Profil | Čt 30.4.2009 14:24:31

    skwor, Mr. Stick a spol.: To mi, hergot, nedošlo, že tenhle pelech je plnej konkurentů:-))

    Taky jsem teď dobagroval hromádku Rapal, ale kráčím jiným směrem. Na podzim porovnáme fotky:-))

      Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:24:25

      A tajtim vsim jsme dneska chteli neco chytit a nic...

        Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:24:04

        zatisi s navi..

          Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:23:48

          zbytek sveta...

            Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:23:33

            polsti pristehovalci...

              Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:23:16

              finske uskupeni...

                Npira - Profil | Čt 30.4.2009 14:21:44

                svedska trojika...

                  Nskwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:19:20

                  Mr.Stick >> Které kousky jsi vzal Ty?

                    Nskwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:18:30

                    Mr.Stick >> Ja. Krom toho přišla i smlouva z Rybáře, víkend začíná hezky :-)

                    Muskiehunter: Obálku už jsem vyhodil, takže je pozdě něco měnit :-)

                      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 14:14:02

                      skwor >> To ti musel přinést omylem, to mělo být ke mě :) okamžitě mi je přepošli :o))

                        NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:13:52

                        skwor >> Od Scanixe? A mně nic, sakrblé. :o)

                          Nskwor - Profil | Čt 30.4.2009 14:12:07

                          Tu cultivu mám taky, ale dostala se ke mě až na podzim, rybu na ní zatím nemám. Tohle dneska přinesl poštovní holub. Ten větší je taková méně tradiční 8cm velikost.

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 14:10:46

                            Mr.Stick >> Takže jsi vlastně zakrmil :o))) vem ho nekdy sebou at na nej kouknu please.....

                              NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:08:47

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> Jo, bez kuličky v sobě by ani nepracovaly, je důležitá pro ty výkyvy, jen prutem bys je nedal. Skitter Walk jsem jeden měl, ale ten zdaleka tak dobře nešlapal. A pak jsem ho jednou chtěl hodit hodně daleko a při nápřahu se ozvalo pssss a milý Skitter Walk odletěl z otevřené karabinky dobrých 100 metrů na druhou stranu řeky. :o))

                                NPiskořík - Profil | Čt 30.4.2009 14:06:44

                                Mr.Stick >> Mě spolehlivě fotil i takový pitchovinky jako andulku v letu nebo míček ze stolního fotbálku...:o)...jenže foto jako důkaz nemám, protože mi polovinu starších fotek utopil můj kamarád, s vykouřenou hlavou ve svým kompu...:o/

                                Měl jsem na mysli Huga, protože vím, že je to jeho práce....:)

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 14:06:09

                                  Mr.Stick >> Já mám skitter walk pop od Rapaly a to je taky dílo, rybu na to mám jednu a nespočet ůtoků kdy ryba na dvakrát nedobere (nechápu) mají chrastítko???

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 14:01:45

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Hladinovka typu "walk the dog" ... loni mi je Mysho22 pracně posílal až ze Slovenska ... a fungují pekelně. Dostali asi 20 hodů a bolen 70, bolen cca 85+, který mi spadl a sumík, co mi ho urval.

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:58:22

                                      Mr.Stick >> Zip´n´Ziggy ??? Neznám, kurna, mám co dohánět, hned dnes nějaký objednám a koupim si nejaký knížky aby jsi mě příště nezaskočil :o))) styd se

                                        NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 13:56:13

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Taky mám i další značky - De Profundis, Ryna, Owner Zip´n´Ziggy, Abu Garcia Tormentor ... ale nejde o víc jak 20 kousků. Míval sjem hodně přes 200 dřívek, ale skoro polovina jich šla pryč v burze a nechal jsem si jen to, na co opravdu chytám.

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek