Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NHugo Fisher - Profil | Čt 30.4.2009 19:58:03

Mr.Stick >> ty ses vul

vzdyt jsem ti to rikal nekolikrat, ze je volno, proto jsem se divil, ze muzem i na velkej ...

jinak chce

ty mas neco lepsiho?

    NDenny - Profil | Čt 30.4.2009 19:49:21

    Take jeste neco pridam.

      NScanix - Profil | Čt 30.4.2009 19:10:01

      Hatori >> nez papirove krabky, je dle meho lepsi to vyndat do mensi krabky, co dam do vesty, takhle pohodlene vezmu 2 krabicky a pokud batuzek nandam do nej a 3 velke...

        NScanix - Profil | Čt 30.4.2009 18:58:23

        Mr.Stick >> kurna ta posta je dneska efektivni, poslu to obyc a prijde to jako profibalik :)

          NScanix - Profil | Čt 30.4.2009 18:57:34

          Hatori >> a to te bavi to vyndavat jeste z krabicek, vim, ze se hacky nechytaji, ale ta prace a pak, prd se ti tam vejde :))

            NHatori - Profil | Čt 30.4.2009 18:34:34

            boyscout >> Ty papírové krabky, jsou pak dobré do kapsy, když jdu vláčet ze břehu...

              Nboyscout - Profil | Čt 30.4.2009 18:31:35

              Hatori >> proč to nosíš v papírových krabičkách? Ta plastová nestačí? :-)

                NCerebro - Profil | Čt 30.4.2009 18:29:37

                Hatori >> no doprdele :-D určitě v těch krabičách máš nalepený obrázky jen na jedný straně aby to vypadalo co? :-D

                  NHatori - Profil | Čt 30.4.2009 18:28:05

                  Mr.Stick >> Já mám stotřicet hornetků:)) na vodu si jich moc neberu, stačí mi jenom pár nejoblíbenějších krabiček:)

                    Nsaxana - Profil | Čt 30.4.2009 18:03:10

                    Mr.Stick >> woblerov musí byť párny počet, inak to prináša nešťastie...šup šup do obchodu pre 130-ty :-)

                      NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 17:24:16

                      skwor >> Já to taky nevím přesně, jako boyscout ... počítal jsem je někdy v únoru a to jich bylo 129, něco přibylo, něco ubylo. Je to ale konečný stav, teď už doplňuju jen urvané věci od oblíbených modelů.

                        Nskwor - Profil | Čt 30.4.2009 17:22:17

                        Mr.Stick >> 150? To je pěkná sbírka, mám tu asi 60 kousků, možná ani ne.

                          Nboyscout - Profil | Čt 30.4.2009 17:21:48

                          pepa-č >> PepaČadek >> Já to číslo jen tak plácnul. Možná jich mám jen 120...fakt nevím. A popravdě raději to ani úplně přesně vědět nechci :-)

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 16:53:05

                            boyscout >> Vlastně Ti to schvaluju, masařek je až běda a člověk jim tady dává ještě návod....

                              NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 16:49:23

                              boyscout >> Já zatím fotky posílám, protože nemám jediný "stále" úspěšný wobler. Až se jím jeden z těch cca 150 stane, taky ho nenapráskám. :o)

                                NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 16:48:28

                                Hugo Fisher >> Chce se ti tam zítra? Vůbec mi nedošlo, že je prodloužený víkend. :o(

                                  NPepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 16:23:01

                                  boyscout >> já mám míň wolberů než ty :-))

                                    Nboyscout - Profil | Čt 30.4.2009 16:22:03

                                    pepa-č >> PepaČadek >> ty taky neprozradíš jen to co nevíš, co? :-))

                                      NPepaČadek - Profil | Čt 30.4.2009 16:12:30

                                      Hugo Fisher >> máš po kšeftech? Smáčky nemáš?

                                        NHugo Fisher - Profil | Čt 30.4.2009 16:10:53

                                        pepa-č >> PepaČadek >> praskaci mizernej

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek