Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:52:28

A už je zdolaný :-) jalček "tloušť"

    NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:52:23

    Mr.Stick >> Já mám deprofundisrapalasalmoyozuri směsku :o)))))

      Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:50:47

      niečo z tej lahšej kategórie : Voblery Dorado Magic vo farbe osičky (aj s krídelkami)

        NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 13:49:37

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Je to jen o důvěře ... mám cca 150 woblerů (70 Rapala, 60 Salmo a 20 Nils Master) ... Salmo třeba Rapalu dávno převálcovalo, co se týče jerků ...

          NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 13:44:21

          Piskořík >> Mám taky staré mejdlíčko, ale tohle při sebeurčitějším nastavení nedá. Vzkoušeno.

          Jinak profíci, které znám, jsou Hugo, ZN a pofesor Hnátek.

            NCerebro - Profil | Čt 30.4.2009 13:43:42

            Knapík >> ale mohli by ho dát za dráž :-) s reklamou ušetřete místo v krabičce :-)

              NKnapík - Profil | Čt 30.4.2009 13:42:34

              Cerebro >> jenže pak by se těch wobů kupovalo hnedka míň a to asi není cíl výrobců :((

                NCerebro - Profil | Čt 30.4.2009 13:40:31

                Knapík >> zajímavej nápad napiš Rapalovi, že máš zlepšováček ale nebude zadarmo :-)

                  NKnapík - Profil | Čt 30.4.2009 13:38:50

                  Už jsem to tu kdysi psal, stačilo by, aby byla možnost pomocí nějaký páčky kuličky zafixovat a máš hned 2 woby v jednom...

                    NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:38:10

                    markus aurelius >> Kulička je dobrá na dravce, dokáže vyprovokovat i jinak netečnou rybu....umí ovšem vzbudit také podezření, záleží na situaci! Co já vím tak kuličku mají jen některé modely....mám většinu bez chrastících telísek :-)) Chce to mít všechny možné varianty jak co do barev a tvarů tak do pohybu a zvukových efektů.......

                      NPiskořík - Profil | Čt 30.4.2009 13:37:59

                      Mr.Stick >> Já vím jenom o jednom....;o)

                      To máš pravdu ale i můj nejstarší kompakt nastavenej na obyčejný režim "sport" a rychlý snímkování zvládnul fotky rychle se pohybujících předmětů celkem hravě...:)

                        NCerebro - Profil | Čt 30.4.2009 13:32:36

                        markus aurelius >> Já právě, věřím, že ta kulička dokáže tu rybu vydráždit a především na sebe upozornit, že tam vůbec je. Ale jo občas to chce zase bez kule.

                          Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:30:41

                          Cerebro >> ja ich mám zase práve preto rád.... už hrozilo že skoro všetky moje voby budú s hrkálkou... no a to by som práve nechcel. Chce to nejaký "vyvážený mix".
                          To ma osobne napr. odrádza od Rapaly... skoro všetky modely s guličkou :-(

                            NCerebro - Profil | Čt 30.4.2009 13:28:48

                            Jediný co mi vadí na salmech je, že nemají kuličku na chrastění.

                              Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:28:08

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> s tých väčších Salmo ma príjemne prekvalil najmä Perch 8 cm

                                Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:27:29

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> no ja mám zase málo rýb na Rapaly... skoro všetko na Salma. Ale je pravda že Rapalu skúšam len od poslednej sezóny...kvôli cene com ich veľa neskúšal ale už sa mi zbierka Rapal celkom pekne rozrástla :-) po tom čo som sa dostal k "lacným zdrojom".
                                No ja mám tiež najradšej "ovedčenú klasiku" od Salma ale chcem skúsiť aj niečo iné...

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:26:19

                                  Mr.Stick >> Já něco málo taky ale na malý pstruhy a na hornety, ty větší mě nějak nechytaj :-( až teda na slidery :-)

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 13:19:35

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Já mám aspoň polovinu ryb na Salmo teda ...

                                      NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 13:18:49

                                      markus aurelius >> Kdepak ... já holduju i jiným dřívkům Yo-zuri ale zrovna neznám.

                                        NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:17:30

                                        markus aurelius >> Yozuri mám jen jednu a jiný typ, chytám na osvědčené nástrahy a co si budeme povídat, nejvíc ryb nachytá rapala...moje zkušenost!

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek