Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

markus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:10:48

A ešte Yo-zuri 3D Crank. Alebo všetci len na Rapaly ?

    markus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:09:35

    Yo-zuri Dino Crank

      markus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:08:47

      má niekdo skúsenosti s voblermi Yo-zuri ? Pár som si ich zaobstaral


      Model : 3D Crank n Shad

        Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 13:06:59

        Stanley 87 >> Co by ne, když jí dáš kvalitní náhražku tak věřim že jo :))

          Vítek - Profil | Čt 30.4.2009 13:03:31

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> že tak navečer

            Stanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 13:01:36

            Feroxhunter >> Muskiehunter >> Soudě podle toho, kam směřuje rukojeť prutu, tak Ti ho jen tak nepůjčí:-)

              markus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 13:01:06

              Feroxhunter >> Muskiehunter >> pekný kus :-) na čo idú :-)

                Stanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 13:01:02

                Mr.Stick >> Alespoň je to kus ženský

                  Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:58:29

                  Stanley 87 >> Ty jsi na něj ošklivej, já bych mu dohodil něco hubenějšího.....

                    Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:54:31

                    Stanley 87 >> To je ale kráska!

                      Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:54:11

                      Piskořík >> Profíci jsou na MRKu asi 3 a my mezi ně rozhodně nepatříme. :o)

                      Jinak bych teda chtěl vidět mejdlíčko s tak krátkým expozičním časem. Tomu prostě nevěřím.

                        Vítek - Profil | Čt 30.4.2009 12:52:34

                        Stanley 87 >> tohle bude najisto Big S!

                          Piskořík - Profil | Čt 30.4.2009 12:47:47

                          Mr.Stick >> Ale dá...když si dobře přednastavíš manuální režim, tak to je brnkačka...;o)

                          Samozřejmě dobře zmaknutá práce se zrcadlovkou je pro profi účely nejlepší...:)

                            Stanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 12:47:33

                            Mr.Stick >> Až ho bude na obálce, tak na Tebe budou všechny ,,něžné krásky" takhle mávat:-)

                              Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:43:29

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> To víš, budu mít na titulce svůj mocný úd. A proč bohužel? Prože mi všichni budete strašně závidět jeho mocnost!

                                Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:39:36

                                Mr.Stick >> Proč bohužel? My Tě rádi uvidíme :-)) Jen si nezapomen ve photoshopu upravit bradku :))) a jakym Udu? Ty budeš mít na titulce červnovýho čísla Úd jo? Ty vago :o))) To si koupim....

                                  Cerebro - Profil | Čt 30.4.2009 12:37:33

                                  Tak teď jsem vám šel vyfotit moji pokulhávající sbírku. A vím, že některé woblery jsou dost diskutabilní :-)

                                    Mr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:35:31

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Ještě jsem s Vaškem nemluvil. Teď v červnu budu na titulce bohužel já, ale srpnové číslo by mohlo klapnout.

                                      Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:35:29

                                      Stanley 87 >> No Stanley to měl to odpo těžký, to bylo furt pojd fotit :-) odfotil.... pak udelal dva hody a šel zase fotit....a tak dokola :-)

                                        Muskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:34:00

                                        Mr.Stick >> Jj, to jsi měl no :-) Co ta na titulní straně? Už víš? :-))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek