Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 12:33:37

Mr.Stick >> Když se i mě podařilo udělat pár dobrejch fotek, tak bys udělal mraky povedenejch snímků

    NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:33:17

    Piskořík >> Kdepak, z klasického mejdlíčka se pak polovina nedá přetisknout na papír do článků. A mejdlíčko taky nezastaví rybu v letu.

      NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:29:24

      Stanley 87 >> Ale jo, tak 10 z nich je povedenejch, některý rovnou půjdou do červnového Rybolovu. Měl jsem zůstat, jak jste potom zachytali na slunci, to by ty fotky vypadaly jinak.

        NPiskořík - Profil | Čt 30.4.2009 12:29:16

        Mr.Stick >> Kdyby ses vykák na zrcadlovku a fotil klasickým digitál, udělal bys líp...;o))

          NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:26:12

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> To už jsem si v PS narovnal. Já těch castových fotek do článku mám poměrně dost z jiných akcí, takže je z čeho vybírat.

            NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 12:24:32

            Mr.Stick >> Jsou mezi nima i pěkný fotky. Nebuď na sebe tak tvrdej:-)

              NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:21:02

              Mr.Stick >> Jde to :-) musíš se příště víc snažit no.....jen mi sere to zkroucený wolframový lanko při tom odhozu, mohla to být fain fotka...

                NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 12:20:14

                Stanley 87 >> Podzim je daleko woe, já chci vláčet a nejlépe někde kde jsou ryby :-)) zahájení daleko, já se na to...... Já mám dneska jakž takž pohodičku ale práci mám taky :o(

                  NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:17:53

                  osprey >> Už jsem Pepovi napsal, ale má nízké šrotovné. :o)

                    NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 12:17:36

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Je to na hnědáka. Strašnej fofr a práce až nad hlavu:-( Myslíš, že až bílá odjede od krajů budou i kudly ztracený? A co podzim?

                      NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 12:15:52

                      Fotky stojej za pikaču ... většina ryb byla ve stínu a vykreslení barev je v háji.

                        NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 12:07:17

                        Vsetinek >> to ja len tak ... dakujem !

                          NVsetinek - Profil | Čt 30.4.2009 11:33:13

                          kebator >> Kebator >> něco kolem 80, ale přesně ti to můžu zjistit až si půjdu koupit Rybáře

                            NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 11:15:31

                            Feroxhunter >> Muskiehunter >> tak to zmaz ...

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 11:15:06

                              kebator >> Kebator >> Co je to za dotaz? :-) Já jsem nekuřák...........

                                NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 11:13:58

                                caute pani, kolko u vas stoja Marlboro Light ??

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 11:12:57

                                  Stanley 87 >> Ty jsi nějakej zabitej poslouchej.......no nevadí, vždyt můžeme jindy, jen aby se to moc nerozprchlo, podle mršti je to za 14 dní v háji.....

                                    NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 11:10:39

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> uvidíme. jsme pro, ale uvidíme podle práce,....Hrozí mi nějaká víkendová služebka

                                      NVítek - Profil | Čt 30.4.2009 11:05:49

                                      Vsetinek >> okounek černý - to neznáš?!? :O

                                        NVsetinek - Profil | Čt 30.4.2009 11:02:51

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> to jsem netušil že i okouni mají černou rasu jak lidi :-)

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek