Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 11:02:06

Stanley 87 >> Příští víkend jedeme???

    NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 10:56:21

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Ten okyš byl hotovej model. V klidu se naježil, zapózoval a při puštění stál u břehu a koukal jak se snažím o ulovení jeho pruhovaného kolegy:-)

      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 10:49:31

      Stanley 87 >> Tahle se mi zrovna taky líbila, je vidět že máš vkus :-)

        NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 10:48:22

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Práce je ještě dost, ale máknul jsem a dost jsem už udělal. Teď koukám na fotky a některý jsou povedený

          NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 10:41:32

          Stanley 87 >> povídej mi o tom :-) tak co, největší pracovní nával za Tebou? Jsi spokojený s barvami? Měli tam fakt nááádherný kousky :-)

            NStanley 87 - Profil | Čt 30.4.2009 10:40:27

            Feroxhunter >> Muskiehunter >> krása. děkuju. Už abych je vodil v H2O

              NSethy - Profil | Čt 30.4.2009 10:35:41

              Mr.Stick >> Husky, co to je?:)))

                NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 10:07:27

                Vsetinek >> Jsou to takoví dva okouni :-) jiným se nechtělo, tenhle ale ochotně pózoval!

                  NX - Rap - Profil | Čt 30.4.2009 10:03:29

                  Tak tomuhle já říkám wob jak má být!

                    NVsetinek - Profil | Čt 30.4.2009 10:00:19

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> ten vobler co je na něm chycený ten okoun vypadá jak jeho mladší brácha...vypadá to super, jak mají stejný směr a ještě jsou vedle sebe :-)

                      Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 9:52:29

                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> skúšam a občas to aj vyjde .... aha :-) Ale je pravda že sa musím zlepšiť :-)

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:49:32

                        markus aurelius >> Zkus fotit ve vodě, takové fotky mají podle mne největší kouzlo.....

                          NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:49:12

                          markus aurelius >> Zkus fotit ve vodě, takové fotky mají podle mne největší kouzlo.....a pokud pouštíš, rybu alespon nezraníš a neodřeš...

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:48:52

                            markus aurelius >> Zkus fotit ve vodě, takové fotky mají podle mne největší kouzlo.....a pokud pouštíš, rybu alespon nezraníš a neodřeš...

                              Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 9:39:44

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> niektoré fotky mi proste nevyjdu tak ako by som si prial aj keď sa snažím .. ale súhlasím moc sa mu to nepáčilo (bola to suchá zem).

                                Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 9:34:29

                                Najradšej lovím na spomínané Salmo, osvedčili sa mi Butcher 5 cm / Perch 8 cm ale aj Hornet 4 cm / Frisky 7 cm a Executor 7 cm. Zubáče na Slovensku sú "fajnové" - čím väčší vobler tým väčšia ryby (ale to platí asi všade). Samozrejme s veľkosťou vobleru klesá počet ulovených rýb a naopak.


                                Prikladám ďalší dôkaz :-) .... ten vobler takmer splýva s tým zubáčom :-)

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:30:06

                                  markus aurelius >> Pekný zubáč.... jen na tom asfaltu se mu moc líbit nemohlo.....

                                    Nmarkus aurelius - Profil | Čt 30.4.2009 9:14:16

                                    Prajem dobrý deň. No našiel som túto tému a rád by som sa zapojil :-). Voblery sú moja srdcovka len sa nepýtajte koľko ich mám.... ono to už namiesto potreby prerástlo do fanatizmu a "zberateľske" vášne. Moja naj značka je Salmo, no poslednú sezónu som skúšal aj Rapala a na túto sezónu som si zaobstaral aj Yo-Zuri.

                                    Prikladám prvú z fotiek :-)

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:06:48

                                      Stanley 87 >> Tyhle jsou pro Tebe.....

                                        NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 9:06:08

                                        Hugo Fisher >> Včerejší nákup, 169 kousek, no nekup to :-)

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek