Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:50:52

osprey >> Tak to budu mít drahý :-))) což o to, úrověń mého vkusu je slušná ale s úrovní mojí peněženky to šlo po včerejším nákupu dalších nepotřebných leč nádherných wobů dolů :-(( pošlu to tedy v krabici od bot :)

    Nosprey - Profil | Čt 30.4.2009 8:47:17

    Muskie: Taková ebenová s nějakou jemnou decentně provedenou intarzí, ta by s tou červenou barvou karty skvěle ladila, svědčila by o tvé vysoké úrovni i vkusu a reprezentovala by tvou osobnost v prachu mého doupěte víc než dostatečně.
    Ale necháme to na jindy - do 14.00 jsem jedna ohnivá čára.

      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:42:50

      osprey >> A ta dřevěná kazeta , jaké to má být dřevo? Cedr nebo třešeň? Když už se s ní hodláš chlubit at to trochu vypadá :-)))

        Nosprey - Profil | Čt 30.4.2009 8:27:35

        Muskie: Dobrá - pošli mi ji v dřevěné kazetě s osobním věnováním a obloženou několika Rapalami. Takto ji přijmu hrdě a se ctí, v pokoji jí věnuju čestné místo a na potkání se s ní budu chlubit.

          NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:23:29

          osprey >> Stačí říct :))

            Nosprey - Profil | Čt 30.4.2009 8:21:41

            Jinak, pánové, nemám asi dost času, abych se mohl stát platným člernem bratrstva, ale budu se sem vtírat a otravovat lidi, dokud mi Muskie nenadělí červenou kartu.

            Jako zápisné jednu fotku s velmi kultovní nástrahou, i když je na kudly trochu malá...

              NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:20:04

              osprey >> Je to takzvaný wobler pekáčovník :-)) Taky mám jeden ale někde zahrabanej v krabicích....a obludu na něj taky žádnou nemám...

                NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 8:18:26

                kebator >> Kebator >> Pak už jsem se dovolal dobře no :-)) to byl šok Ti povim, alespon víme že spojení funguje :-)

                  NKnapík - Profil | Čt 30.4.2009 8:12:46

                  osprey >> :))))

                    Nosprey - Profil | Čt 30.4.2009 8:11:59

                    Mr. Stick: Ten wobbler s třema trojháčkama a tečkou mám taky - asi 15 let. Ale takhle hezkej byl asi tejden.
                    Zajímavý je, že nikdy nechytil nic pod 55 cm a zároveň přes 62 cm. Mezi tím docela dost ryb, ale prostě si vybírá tuhle pekáčovou sortu.
                    Je to zkrátka nástraha pro masaře a jako člověk s ušlechtilým přístupem k rybě by ses ho měl zbavit. Pošli ho Pepovi Čadkovi, který ho odporně - pardon, odborně zrecykluje a vydá ti o jeho likvidaci potvrzení.

                      NKebator - Profil | Čt 30.4.2009 8:11:54

                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> cauko, uz si sa dovolal spravne ?? :-)) no ja som hlasoval za C, tak aspon niekto ! Ty si to tu musis predplacat, ked uz mas v otzke napisanych 18 stranok :-))

                        NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 7:55:25

                        Hugo Fisher >> :-)))) tady je to samej zvrhlík :o)) hlasovalo 11 lidí a vede stále rubrika D a F

                          NHugo Fisher - Profil | Čt 30.4.2009 7:50:49

                          D)

                          pod tuto kategorii davam i svou pritelkyni, stejne tak kolegu Bulka :o)

                            NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 7:50:31

                            pepa-č >> PepaČadek >> Dnes na to kouknu a spácháme to?

                              NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 7:27:49

                              rybomil >> Bereme i rentgeny :-) vítej v klubu

                                Nrybomil - Profil | Čt 30.4.2009 7:02:23

                                Koukám ste to rozjeli, za 1 den 18 stránek ! Asi je znamo že voby jsou moje srdcová záležitost.
                                Tož docela bych se taky přidal k bratrstvu, ale nevím jak bych byl prospěšný ?
                                Digifoto nemám, fotky vkládat nemůžu..........
                                Mám třebas možnost si udělat rentgenové průhledy, což je asi taky prospěšné.

                                  NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 0:07:36

                                  Mr.Stick >> Klidně si vyhrazuj :-) jdu chrápat, zítra ráno si je stáhnu v práci tak až to upneš tak hod link do SZ....díkes

                                  Dobrou nočka :)

                                    NMr.Stick - Profil | Čt 30.4.2009 0:03:39

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Už to tam leze ... nemám doma nejrychlejší net. Je tam asi 35 fotek, všechny bez úprav, tedy bez ořezu, dobarvení, doostření, to si udělejte sami, jak je libo. Nicméně si vyhrazuju právo jakoukoli fotku použít do článků (ne ty, kde je xicht).

                                      NMuskiehunter - Profil | Čt 30.4.2009 0:00:06

                                      Mr.Stick >> A ještě na tebe ukazuju fakáče :-) pošli link do SZ už jsi to uploadnul???

                                        NMr.Stick - Profil | St 29.4.2009 23:58:57

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Na dírkách ne ... tady máš jeden pruhatej meloun.

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek