Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:55:57

Mr.Stick >> To chápu.....a i na dírkách by jsi se pokusil? :o))

    Mr.Stick - Profil | St 29.4.2009 23:53:38

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Málokdy a málokde ... má na kontě 1 bolena a 1 candáta. Je to jeden z mála woblerů, pro které bych asi i plaval.

      Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:50:58

      Mr.Stick >> Ehm.....vlastně......jaksi......já už spím, tohle je automat co tu odpovídá za mě, nevím co jste si s Muskiem domluvili ale jak píšu již spí :-)) Jinak hezký kousek :-) koupeš ho vůbec? Nikde nevidím stopy od zubů? :-o)

        Denny - Profil | St 29.4.2009 23:49:33

        Feroxhunter >> Muskiehunter >> Cabelas je take jedno z mist,kde jsem driv slintal :-))))

          Mr.Stick - Profil | St 29.4.2009 23:47:58

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> A teď koukej kontrovat! :o)

            Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:46:44

            Denny >> To bych Ti mohl sežrat ale nesežeru :) moc dobře vím jak od Vás dostávají kam vlezete s Jitkou na pr..... :)) Posledně mi psali z Cabelasu že jim tam vždycky necháte poloprázdný regály....

              Denny - Profil | St 29.4.2009 23:42:33

              Feroxhunter >> Muskiehunter >> ja nahodou daval hlas o slintani :-))))))

                Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:41:28

                Denny >> Sedm čtenářů a vede pornografie....je to tu zvrhlé a prohnilé :o))

                  Denny - Profil | St 29.4.2009 23:40:10

                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> ,zabaleno,pripraveno a odhlasovano :-)

                    Scanix - Profil | St 29.4.2009 23:34:39

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> vazny je to s tema, co klikaj neco jineho :))

                      Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:30:19

                      Scanix >> no tak to pak asi jo no :-) to je to pak s Tebou ale hodně vážný :o-)))))

                        Scanix - Profil | St 29.4.2009 23:28:36

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> a co kdyz jsem to hacknul pres IP changer ci jinej ucet si odhlasoval oboji, tak jsem pervert nasoska?! :))

                          Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:26:44

                          Scanix >> No ono je to v podstatě jedno :) bud jsi pěknej pervert nebo násoska :-)

                            Scanix - Profil | St 29.4.2009 23:25:23

                            Ja hlasoval, co neprozradim :))

                              Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:24:37

                              Upřímně by mě zajímalo kdo hlasoval :o)) jisté je že to byli dva uživatelé První za D.) druhý F.) :o))

                              vy knouři..

                                Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 23:09:30

                                pira >> Tu ne :))) opovaž se.......

                                  pira - Profil | St 29.4.2009 22:46:11

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> jakou fotku bys tady rad videl?:-)

                                    Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:36:15

                                    Denny >> Uvidíme na Slapech :-))

                                      Denny - Profil | St 29.4.2009 22:34:15

                                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> az uvidis jak to chodi,zmenis nazor :-)

                                        Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:32:53

                                        Denny >> No asi bych to tady nevykoupal, tyhle gumový jakobywoby mě přímo děsí, mám dva a myslim že se toho štiky bojej a já kolikrát taky....:o)))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek