Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:31:50

kebator >> Kebator >> Ten modrej Magnum nalevo na kraji sa mi páčí .)) ten mi dovez...

    Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:28:08

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> par z nich bude menit majitela - Schiwa ...

      Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:27:32

      Denny >> ake to je skarede ! na to Ti nic neskoci :-))

        Denny - Profil | St 29.4.2009 22:24:47

        Mr.Stick >> je,ale asi je to na ty bass dobry :-)))

          Mr.Stick - Profil | St 29.4.2009 22:23:18

          Denny >> Tenhleten "obloukovej turista" je strašná šílenost. :o)

            Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:22:57

            Feroxhunter >> Muskiehunter >> aspon som sa s chuti nasmial ....

            takze spominane foto !!

              Denny - Profil | St 29.4.2009 22:21:43

              kebator >> Kebator >> mezi me oblibene nastrahy rozhodne nepatri, mam radsi vetsi kousky :-)

                Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:17:46

                kebator >> Kebator >> tu woe to bylo něco :)))))))))) dost me vydesilo co deláš u mojí mladý než mi to došlo :)))))))) ty kokso

                  Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:14:23

                  Denny >> neverim ... :-))

                    Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:13:54

                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))))))))))))))))))) aspon vidim, na koho myslis !! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                      Denny - Profil | St 29.4.2009 22:10:19

                      kebator >> Kebator >> ale neee,vzdyt ja na Rapaly opravdu temer nechytam,tyhle jsou pro pratele :-)))

                        Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:08:22

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> nabijam baterky ....

                          Cerebro - Profil | St 29.4.2009 22:08:18

                          No když to tu vidim tak si říkám, že asi budu muset začít krást :-D

                            Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:08:10

                            Denny >> Ty si sa asi tiez uz zblaznil !! :-))

                              Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:06:58

                              kebator >> Kebator >> Hej? Tak sa ponáhlaj :o)

                                Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 22:06:30

                                Denny >> No to je v pořádku, jsi ostatním příkladem.........

                                  Kebator - Profil | St 29.4.2009 22:05:38

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> za chvilku sem nieco poslem ... moju zbierku Finov :-)))

                                    Denny - Profil | St 29.4.2009 22:00:07

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> staci takove zapisne? :-)))

                                      Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:58:53

                                      Scanix >> Z tech leda hornetka :-) a nahoře ty malý rapky .-) tomu hmyzu nevěřim, koukal jsem na to v krámě a nějak mě to nepřitahuje :-)

                                        Scanix - Profil | St 29.4.2009 21:57:14

                                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> a jeste jsem zapomnel na mikromrdky, ty mam vedle na pstrouzky, ale moc jim nedavam, tady to nejak nefunguje...

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek