Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NScanix - Profil | St 29.4.2009 21:55:47

Feroxhunter >> Muskiehunter >> vyber si z tehle, ty jsou uz prodany pres zimu ;)

    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:54:03

    pira >> To by se Ti líbilo vid? Žádný takový, zadavatel otázky jsem já, tedy clenské příspěvky logicky náleží mně :-) koukej navalit 5 wobů jinak bude zle....nebo alespon fotku!

      Npira - Profil | St 29.4.2009 21:52:58

      Scanix >> aha,jeste ze nejsem clenem;-)

        NScanix - Profil | St 29.4.2009 21:52:33

        pira >> no uz to psal Muskiehunter, pri vstupu 5ks zakladateli otazky ;)

          Npira - Profil | St 29.4.2009 21:51:24

          Scanix >> jen abys pri vstupu do klubu nemusel uhradit clensky prispevek formou nekolika wobu,klidne bych se ujal role pokladnika a bankere...

            NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:48:02

            Denny >> Fuj tajksl to je fakt rudý, ten bych nechtěl nést kolem bejkárny

              NDenny - Profil | St 29.4.2009 21:44:16

              Feroxhunter >> Muskiehunter >> pro tebe . Takova ruda Sonja od Daiwy :-))

                NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:35:39

                Denny >> On je hrozne šikovnej kluk jeden ušatej, a chodí to taky dobře .-) jeden už je pěkně pokousanej :-)

                  NDenny - Profil | St 29.4.2009 21:31:15

                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> ten DP je fakt moooc dobrej,moc pekny kousky.

                    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:05:07

                    Scanix >> tož já mam tudlencty.....

                      NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:02:59

                      pepa-č >> PepaČadek >> Jo jo ....brokovnice :o))

                        NScanix - Profil | St 29.4.2009 21:02:32

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> v tom pripade si zakladam nekolik otazek, tohle letadlo je treba podchytit vcas ;))

                          NPepaČadek - Profil | St 29.4.2009 21:02:12

                          Feroxhunter >> Muskiehunter >> ten černý nahoře je dobrý.

                            NScanix - Profil | St 29.4.2009 21:01:59

                            Feroxhunter >> Muskiehunter >> a DeProfundery...

                              NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:01:39

                              karelc >> Jeden nestačí :o)) leda by jsi měl alespon nejaký v plánu dokoupit.....

                                Nskwor - Profil | St 29.4.2009 21:01:33

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> No, takhle oficiálnálně jsem to chtěl slyšet :-)) ale zápisné dobrovolně nedám :-)

                                  NScanix - Profil | St 29.4.2009 21:00:22

                                  Feroxhunter >> Muskiehunter >> co povidas, jen nejsou vyndany z krabicek...mam tam Salma

                                    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 21:00:03

                                    Scanix >> Omyl, jako zápisné odevzdáš majiteli otázky 5 woblerů :-)

                                      NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 20:59:35

                                      skwor >> Vy volové, jste tu všichni .o)) já to nebudu každýmu potvrzovat :-) jste tu vítáni kdo v dobrém přichází....

                                        NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 20:58:35

                                        pepa-č >> PepaČadek >> Nejsou tu žádný jerky co? Co říkáš těmhle? :o))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek