Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Scanix - Profil | St 29.4.2009 20:58:09

skwor >> protoze se dotacema setri ;)

    Scanix - Profil | St 29.4.2009 20:57:48

    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Super, tak ted cekam klubovou dotaci pro nove cleny :))

      skwor - Profil | St 29.4.2009 20:57:19

      Feroxhunter >> Muskiehunter >> Já taky? :-) Mě to takhle oficiálně nikdo nepotvrdil :-)

        Muskiehunter - Profil | St 29.4.2009 20:56:23

        Scanix >> Jsi v klubu

          Bláža - Profil | St 29.4.2009 20:12:07

          Tady je to taky pěknej wobleromasakr, tak si připadám se svými +/- 40-ti kousky jako normální člověk a ne magor :o)

            pira - Profil | St 29.4.2009 18:49:27

            Hugo Fisher >> aha,ja myslel, ze uz ho mas doma:-)

              Hugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 18:46:26

              pira >> nevim, je jeste nekde nad oceanem :)

                pira - Profil | St 29.4.2009 18:41:31

                Hugo Fisher >> a jak se ti jevi v ruce?:-)

                  Hugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 18:40:42

                  pira >> jojo, duhovej :)

                    pira - Profil | St 29.4.2009 18:31:32

                    Hugo Fisher >> uz na toho quantaka koukam, to je ten takovej duhovej? Jsem zvedavej,jak nam to snima pujde letos:-)

                      Mr.Stick - Profil | St 29.4.2009 18:18:57

                      karelc >> No to tedy rozhodně nesmíš!

                        Denny - Profil | St 29.4.2009 18:18:21

                        Hugo Fisher >> ale nee,par dobrych rotacek od te znacky mam stejne jako treba od Blue Fox,ale stejne jich mam i par,ktere jsou vice mene uplne na nic(do klidne vody a pomaleho tahani).No ale ty stejne brzy zustanou nekde na parezech mistniho jezera :-)))

                          Hugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 18:13:11

                          Denny >> Meppsky jsou smejdky, to rikam porad. (vazne)

                            Scanix - Profil | St 29.4.2009 18:12:40

                            Denny >> Karle, ja uz se nedivim nicemu, ono dost veci uz neni to, co byvalo. A tak podobne...

                              Denny - Profil | St 29.4.2009 18:09:45

                              Scanix >> Petre divil by jsi se,ale tyhle rotacky,ktere uz se davno nevyrabi,mimochodem ty woby take ne,jsou jedny z nejlepsich,ktere mam.Vlastnim 3 nebo 4 velikosti a ryby na to jdou primo paradne.I pri sebepomalejsim tazeni ten list rotuje a to bohuzel nemohu rict ani u Meppsek.Skoda,ze vyrobce uz neexistuje,nevahal bych jich par prikoupit :-))))

                                Scanix - Profil | St 29.4.2009 17:56:54

                                pepa-č >> PepaČadek >> spis hyperpolohovatelnou, ta neustale meni polohu tak, ze osciluje kolem tela wobleru, precizni vecicka...

                                  PepaČadek - Profil | St 29.4.2009 17:55:41

                                  Scanix >> to třetí je takzvaný wobler s proměnnou polohou lopatky.

                                    Scanix - Profil | St 29.4.2009 17:51:50

                                    Denny >> sice nevim jake japonske samonavadeci specialy to jsou, ale ten treti se vyborne maskuje jako rotacka, pekne woby, gratulace :)))

                                      karelc - Profil | St 29.4.2009 17:49:12

                                      Já mám taky jeden wobler. Můžu být členem bratrstva? :-)

                                        Scanix - Profil | St 29.4.2009 17:45:16

                                        pepa-č >> PepaČadek >> to je pravda, tez mi to zanechava nejaky zbytkovy usmev, skoro bych rekl radostny usklebek...jsem pro, at jsou vsichni veseli, bude lepe...

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek