Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NDenny - Profil | St 29.4.2009 17:42:27

pepa-č >> PepaČadek >> neco bych si prece jen vybral :-)
Ja mam tyhle tri :-))))))))))))))))))))))))))

    NPepaČadek - Profil | St 29.4.2009 17:41:48

    Scanix >> A to je na tom všem právě veselé! A o veselost nám jde především! :-)

      NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:40:15

      pepa-č >> PepaČadek >> a jak vis, ze je to prave vse, na co clovek chyta, jestli na tom neni prave to vesele ;) Shad Rapy nepopiram, ale nejake trumfy si preci jen nechavam...

        NPepaČadek - Profil | St 29.4.2009 17:31:12

        Veselé je, jak lidé rádi ukáží celému světu, na co chytají :-)
        A veselejší je, že bych si ve většině zde odhalených krabiček těžko vybral na co chytat :-)

          NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:15:53

          Hugo Fisher >> Fakt vyjimecne si beru batoh a do nej se vejdou 2-3 velke krabice a jen pokud jedu na lod na celej den, beru celej bagl vc. gum, ty uz jsem fotit odmitl, naloz je podobna a celkova vaha nenositelna :)

            NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:14:41

            Hugo Fisher >> magor jsem, na ryby jdu pak tak s 10-12ks :) Ale co, je to takove umelecke dilko, jeste ze si nehraju na nejake sety (ne Sethy :))

              NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:13:38

              Sethy >> no ja chtel jen do klubu ;)

                NSethy - Profil | St 29.4.2009 17:10:26

                Scanix >> Nech toho nebo to pujdu taky vyfotit :)))

                  NHugo Fisher - Profil | St 29.4.2009 17:09:05

                  Scanix >> magore :)

                    NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:07:53

                    A jeste par kousku k tomu :))

                      NScanix - Profil | St 29.4.2009 17:02:24

                      Co mam udelat pro vstup do bratrvstva? ;) Mam snad dolozit svou zanicenost pro drivka? ;))

                      [Shad Rapy a Shallow Shad Rapy dnes uz + 5 ks jinych barev a druhu]

                        NDenny - Profil | St 29.4.2009 16:53:46

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> No tady posta funguje trosku jinak nez doma.minuly tyden me poslali jednu vec z Ciny a dnes nebo nejpozdeji zitra to budu mit v rukach :-)))

                          NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 16:24:06

                          Mr.Stick >> vemu ti šnorchl, neboj :))

                            NMr.Stick - Profil | St 29.4.2009 16:18:58

                            Feroxhunter >> Muskiehunter >> TD mám asi jeden a ještě nějaký malinký, takže si piš, že se to u tebe bude hodit, až ti odtrhám v pařezovkách půlku krabičky.

                              NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 16:16:38

                              Mr.Stick >> No to jsem no....hele ono se to ale na vodě bude hodit, počkej až dojedeš za mnou na chalupu, vezmeme lod a vyrazíme.....

                                NMr.Stick - Profil | St 29.4.2009 16:12:52

                                Feroxhunter >> Muskiehunter >> Tak to už jsi z toho solidně v píííp.

                                  Nsramas - Profil | St 29.4.2009 16:11:49

                                  Denny >> Zkusim někam zavolat. Uvidíme, co se dozvim.

                                    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 16:11:46

                                    Denny >> No to pěkně děkuju :)) stejně to k tobě půjde nejaký den i když ho třeba zítra objednám takže to co máš ted pošli hned, tedy koncem týdne :-)) už se mi o těch barevných dobyvatelích hlubin i zdálo....

                                      NDenny - Profil | St 29.4.2009 16:07:58

                                      Feroxhunter >> Muskiehunter >> je to na tobe :-))

                                        NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 16:06:24

                                        Denny >> Ještě to pokumu a dám vědět, už do toho musíme skočit

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek