Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 16:05:48

Stanley 87 >> Nevypadá no :-) ty náš spisovateli na volné noze :)))

    NDenny - Profil | St 29.4.2009 16:02:03

    sramas >> nedavno jsem musel zaplatit i clo a DPH z baliku, kde bylo uvedeno, ze jde o obchodni vzorky.Na celnici to vysvetlili tim, ze tam byla udana hodnota zbozi.

      NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:59:17

      sramas >> domnivam se,ze ano,ale to by se k tomu musel vyjadrit opravdu nekdo fundovanejsi.Ja vsechno posilam jako soukroma osoba s tim,ze jde o dar.

        Nsramas - Profil | St 29.4.2009 15:55:49

        Denny >> Osvobození od poplatků je pod 150Eur, jak píšeš. Píšou přímo na stránkách celní správy. Je tam ale ještě odstavec: "U zboží zasílaného obchodní organizací za úhradu nelze poskytnout osvobození od cla podle ustanovení o zásilkách mezi soukromými osobami." Vyznáš se v tom? Jsem osvobozenej při nakupování v e-shopu?

          NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 15:54:47

          Feroxhunter >> Muskiehunter >> nevypadá to špatně

            NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:51:09

            Feroxhunter >> Muskiehunter >> kdybych to mohl nakoupit v Cine jako vzorek,bylo by to uplne o jinych penezich,bohuzel samotny vzorek asi u sonaru neposlou :-(

              NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:50:31

              Denny >> Proč to dělat jednoduše když to jde složitě :)))) chjo

                NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:47:51

                Feroxhunter >> Muskiehunter >> myslim,ze nevyrabi,neco jeste zustalo v Mexiku a neco je uz v Cine.

                  NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:47:11

                  OG >> tohle je ten nejpresnejsi ukazatel,kde se meni kurz i behem dne,ale z toho celnice urcite nevychazi.
                  http://www.xe.com/ucc/convert.cgi

                    NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:46:13

                    Denny >> Nechápu že to u toho Eaglu neuvádějí, vždyt to vyrábí jedna fabrika vid :-o

                      NOG - Profil | St 29.4.2009 15:41:59

                      Denny >> jaký kurz celníci používají nevím. Ale třeba při dnešním kurzu to dělá 194 dol. Když nakupuju, tak beru věci kolem 150dol., protože nevím jak se vyvine ekonomická situace, abych náhodou nepřešvihl těch 150 Euro

                        NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:41:28

                        Feroxhunter >> Muskiehunter >> ano u tohoto je moznost nastaveni,jsou tam uvademe vsechny hodnoty.

                          NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:38:33

                          Feroxhunter >> Muskiehunter >> jdu se na to podivat co k tomu pisou.

                            NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:36:41

                            Denny >> Lowrance 527 c DF i GPS

                              NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:35:37

                              Feroxhunter >> Muskiehunter >> zal;ezi na tom o jaky jde sonar,nektere jsou takto nastavitelne a nektere ne.

                                NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:31:56

                                Denny >> Ted jsem mluvil s kamarádem co má sonar z USA a prý si tam ted na výpravě nastavil překvapive metry a stupně , místo fítů a farnhajtů :-)) co ty na to? Ted jsem psal na eagle do USA at mi to potvrdí že se to dá v basic settings změnit.....

                                  NDenny - Profil | St 29.4.2009 15:30:45

                                  OG >> jde o hodnotu ktera nesmi presahnout 150 euro a ne 150 dolaru vcetne postovneho,oni pri tomhle vetsinou ani neresi o jake zbozi jde,pokud se nemilim,tak celnice vychazi z kurzu ktery je dany ve stredu a berou to do stredy nasledujiciho tydne,nevim ale jestli pocitaji kurz CNB nebo nejaky jiny.

                                    NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 15:19:24

                                    Feroxhunter >> Muskiehunter >> Já vím, že je to macek, ale že bych ho dělal na másle? to je nějaký divný:-)

                                      NOG - Profil | St 29.4.2009 15:17:11

                                      sramas >> jak jsem psal níže, objednával jsem na začátku dubna, měl jsem tam woblery, nějaký gumy, trojháčky od Owneru a formu na jigový hlavičky, s poštou 157 dol. a žádný clo ani DPH jsem naplatil. Tak držím palce.

                                        NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 15:17:08

                                        Stanley 87 >> Chtějí Ti usmažit pindíka :o)))

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek