Bratrstvo Wobleru - Hon na bestii

Pokec přátel o přívlači, rybách ale i balzových miláčcích a vším co s tím úzce souvisí... Vítány jsou fotky ryb, wobů, vašich nákupů ale i krásných žen :o))

Vstup především pro přívlačovou smetánku MRKu :o))
Autor diskuse: Muskiehunter - Profil , 29.4.2009 dravci - nástrahy, návnady
Dále moderují: Stanley 87 Profil + Dejv Profil + Káceč Profil

Ví vaše drahá, že tady slintáte nad kozenkama ?

A) neví, zaplať satan !19%

B) neví a je jí to šumák.24%

C) ví a je jí to šumák35%

D) ví a kecá mi do toho12%

E) ví a nadává mi10%

Od 14.1.2020 hlasovalo 238 čtenářů.

Nfík - Profil | St 29.4.2009 15:13:56

koukám samý fajnšnekr :))

    NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 15:13:52

    kebator >> Kebator >> Úhoř na másle? To asi nemělo být na mě. Úhořů jsem chytil všeho všudy asi 10 a žádnej nebyl k jidlu. Max 40 cm

      N[eXecutoR] - Profil | St 29.4.2009 15:07:46

      Mr.Stick >> mas ten clanek doma co si ho tm poslal chcel by som ovidiet lebo unas Rybař neni :-)

        NKebator - Profil | St 29.4.2009 15:07:15

        Stanley 87 >> ak mozes, tak posli recept na tych uhorov na masle, asi si pojdem bud. tyzden nejakych chytit .... teraz mi to nevyda ...

          Nsramas - Profil | St 29.4.2009 15:05:53

          OG >> Objednám a budu se modlit :-)

            NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 14:53:48

            Obálka novýho čísla vypadá hodně dobře

              NKnapík - Profil | St 29.4.2009 14:44:44

              přispěvatel Švec je výbornej .))) ale lhář a podvodník ..., docela se divím, že dostává prostor, je horší než bulvár...

                NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 14:44:28

                Mr.Stick >> Na lavici obžalovaných :o)))))

                  NKebator - Profil | St 29.4.2009 14:44:06

                  Sethy >> ok

                    NSethy - Profil | St 29.4.2009 14:43:44

                    kebator >> Kebator >> Ne:)

                      Nskwor - Profil | St 29.4.2009 14:43:44

                      Mr.Stick >> Já už jí měl :-)


                      Tenhle časopis je mi hodně, ale hodně povědomý......Jo už vím, včera jsem totiž mluvil s jeho šéfredaktorem :-)

                        NMuskiehunter - Profil | St 29.4.2009 14:43:35

                        Joooo SSR, to já můžu :-))))

                          NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 14:43:32

                          Mr.Stick >> Taky jsem koukal. Já zase nic.:-( Holt máš lepší známosti:-)

                            NOG - Profil | St 29.4.2009 14:43:12

                            sramas >> teď mě napadlo, že to NEOSVOBOZENÍ by se mohlo týkat zboží na dobírku,kdy platíš až při převzetí. Cabelasu se to přece platí kartou přes net.

                              NMr.Stick - Profil | St 29.4.2009 14:42:49

                              Stanley 87 >> Jé já mám titulku. :o)

                                NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 14:42:07

                                Rybář 05 2009

                                  NStanley 87 - Profil | St 29.4.2009 14:41:38

                                  A je to tady
                                  Z obsahu:
                                  Stříbrná torpéda z proudů (Jiří Hlaváček)
                                  Jarní plavaná (Matěj Šole)
                                  Hlubinní okouni (Pavel Pánek)
                                  S citem (John Bailey)
                                  Méně známý neznamená špatný (Stanislav Kroužel)
                                  Střelné hlavy (Bernd Kuleisa)
                                  Dvojčata (Pavel Pokorný)
                                  Hon za osobáky - 2. část (Jan Opatřil)
                                  Chyceny brzy na jaře (Steffen Schulz)
                                  Překvapivě úspěšné nástrahy - hmyzí wobblery (Krzysztof Stepanow)
                                  Namlsat mníka! (Milan Fiala)
                                  Stříbro pod proudem (Robert de Wilt)
                                  Doporučení pro lov bolenů dravých
                                  North cup Fishing (Jan Pánek)
                                  Zlaté doly (Michael Deeg)
                                  V rytmu gigantů (Olivier Portrat)
                                  Netradiční muškařské zahájení na řece Ribnik - Bosna 2009 (Václav Liška)
                                  Nalákáni na mělčinu (Nils Rentmeister)
                                  Proti větru (Georg Duwe)
                                  Na lavici obžalovaných bolen (Ota Kout)
                                  Na lovu velkých hlavatek (Radek Švec)
                                  Miluji svítání (Jan Pánek)
                                  Potoky, říčky, řeky a pstruzi obecní - 2. část (Ing. Josef Šebela)
                                  Duel "supernástrah" - červ versus kukla (Michael Schlögl)
                                  Kufřík s "poklady" v praxi
                                  Legenda jménem "vaškovka" (Lukáš Ardon)
                                  V nejlepších letech (Tony Miles)
                                  Jarní "feedrovačka" (Jakub Milan Pavlů)
                                  Španělští vzdušní akrobaté (André Pawlitzki)
                                  Výprava nejen na kapry (Martin alias Slíďák)
                                  Svátek pstruhařů (Tomáš Tichý)
                                  Žlutočerné kombinace (Michal Hamzák)
                                  Brno a rybáři (redakce)
                                  Zázračný strom - oáza pleskáčov (Dr. Peter Áč, PhD)
                                  Hitparáda vašich úlovků
                                  Recept - pečený úhoř na másle s čerstvou petrželkou (Miloslav Patera)
                                  Co na ní pořád mám...? (Vladimír Kroupa)

                                    NOG - Profil | St 29.4.2009 14:41:11

                                    Denny >> Jak píšeš, je možný že celníci počítají nástrahy jako spotřební materiál. A nebo to berou jako "dále neobchodovatelné zboží", když je adresát fyzická osoba a ne firma. No zkusím do další objednávky přihodit něco cenějšího a uvidím. Buď to výjde, nebo budu nasr...nej z přiložené složenky :-)

                                      Nsramas - Profil | St 29.4.2009 14:38:40

                                      Tady je na stránkách celní správy, kdy se platí clo.
                                      http://www.cs.mfcr.cz/CmsGrc/Cestovani-a-nakupy/Na​kupovani-na-Internetu/
                                      Nerozumím předposlednímu odstavci: "U zboží zasílaného obchodní organizací za úhradu nelze poskytnout osvobození od cla podle ustanovení o zásilkách mezi soukromými osobami." Vysvětlí mi to prosím někdo?

                                        NKebator - Profil | St 29.4.2009 14:32:37

                                        Sethy >> jj, uz som pochopil ... pustis nejake ?

                                          Červené karty: u.x.a., Rybinoha, u x a, rezatypejsek