Lámání feedrových špiček

Zdravíčko rybáři! Letos jsem začal s feedrem a hned na první výpravě jsem svou blbostí zlomil špičku. Udělala se mi smyčka kolem očka, které jsem si nevšiml a když jsem si chtěl před náhozem přimotat neštěstí bylo na světě. Zajímalo by mě kolik feedrových špiček zlomíte za sezónu.
Autor diskuse: Ohosou - Profil , 24.3.2009 feeder - náčiní, doplňky

Kolik zlomíte feedrových špiček za sezónu?

A) žádnou60%

B) 121%

C) 2 až 315%

D) 4 a více2%

E) Lámu furt, jsem strašný nemehlo :o)2%

Od 24.3.2009 hlasovalo 347 čtenářů.

Krl - Profil | So 28.3.2009 22:10:57

Špičku jsem nezlomil,ale zahodil - při nahazování se vlasec obtočil kolem koncového očka a pří náhozu praskl a krmítko i se špičkou pochodovalo do vody/v listopadu/

    Mr. Black - Profil | So 28.3.2009 21:43:29

    moje bilance je 1 špička za 4 roky a to mojí vlastní blbostí

      Zlejšek - Profil | So 28.3.2009 18:09:11

      Dnes jsem zlomil nejjemnější špičku u pickeru, grrrrrr!

        Petr Z. Vedro - Profil | So 28.3.2009 17:52:32

        Dneska kolega super den, při vybalování feederu z obalu zjistil, že mu upadlo očko na třetí části prutu. A aby toho nebylo málo při stahování krmelce zlomil špičku. Když se daří tak se daří.

          Aďo - Profil | So 28.3.2009 17:01:35

          Minulu sezonu sa mi podarilo jednu zlomit. Dufam, ze ma to tohto roku nepostihne. :-)

            Lazar - Profil | So 28.3.2009 14:18:39

            Nikdy žádnou. A taky doufám že se mi to nestane.

              splavek - Profil | Pá 27.3.2009 21:53:43

              Musím to zaklepat na dřevo,ale za osm let,co feedrařím,jsem špičku ještě nezlomil.

                mirmen - Profil | Pá 27.3.2009 19:03:33

                Odhadem 1 / 200 hodin lovu

                  smola75 - Profil | Pá 27.3.2009 18:42:18

                  Ohosou >> Já zlomil 2 špice za 4 roky. První přesně jeko ty, a druhou, když sem jí zabodl do země při transportu. Taky sem zlomil prut v posledním dílu, to když sem byl línej zvednout pr... ze židle, a myslel sem si, že přeručkuju prut až k zamotaný špičce. Od té doby nosím pruty ve futrálu, nejsem línej se zvednout a proti omotání vlasce kolem špičky ti můžu doporučit držet vlasec pořád našponovanej, tak aby byla špička pořád ohnutá.

                    Jenomrybář - Profil | Čt 26.3.2009 15:52:16

                    Ty s feederem vláčíš? A na to nějaké speciální výhody? Jak dlouhý máš prut?

                      x.y.c.h.t. 26,79 - Profil | Čt 26.3.2009 15:37:55

                      Já už zlomil celkem 4 špičky, všechny při vláčení :-) Za 2 sezóny

                        Jenomrybář - Profil | Čt 26.3.2009 15:32:48

                        Tak jsem zvědaví jestli to vůbec bylo přílišnou měkosti spicky a nebo opravdu rukama :-)

                          Jenomrybář - Profil | Čt 26.3.2009 15:28:29

                          To je dobrý....já dostal poděkování za to, že jsem dřevák :-) Ale děkuji! Jinak ještě doplním, že na letošek jsem už tu 0.5 oz neobjednával a vzal až 0.75 a 1 oz !

                            Feedoros - Profil | St 25.3.2009 19:49:01

                            Ja sem teda taky spicku jeste nezlomil ale myslim ze me to ceka.

                              petyo81 - Profil | St 25.3.2009 19:33:03

                              som este stale zaciatocnik, ale asi vdaka kvantam clankov a videi a upozorneniam naco si mam davat pozor, sa mi to este nepodarilo.

                                Jenomrybář - Profil | St 25.3.2009 15:58:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Já když koupil feeder, tak se mi stalo úplně to samé s tou nejjemnější špici....0,5 oz to byla! Pak jsem ji koupil znova a vydržela asi měsíc :-( Jsem dost kopito :-)

                                  Ohosou - Profil | St 25.3.2009 15:13:01

                                  Díky všem za jejich názory, ohlasy a rady! Dneska jedu ze školy domů, takže zítra, pokud počasí dovolí, bych se měl oběvit u vody. Snad budu mít na špičku větší štěstí než posledně. Ať se vám špičky chvějí!!!

                                    Knapík - Profil | St 25.3.2009 14:43:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Ohosou >> pak tady ty naše plky smázni, ať to nemrší vcelku rozumnej dotaz.

                                      Bordo - Profil | St 25.3.2009 14:31:12

                                      Ohosou >> Poprvé s feedrem jsem dopadl stejně jako ty,od té doby zatím nic(bohu díky byl jsem jen 7krát)

                                        xyz 63 - Profil | St 25.3.2009 11:43:16

                                        Ahoj nastesti jsem se jeste takhle nepochlapil, ale kamarad stejnym spusobem zhruba po hodine a pul chytani se svim novym feederem dopadl stejne. Tot pro tebe utechou.Smutna dan za nepozornost.