- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Používáte plovoucí pěnu?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Mirek179 - Profil | Čt 19.3.2009 15:54:52
zbynczek - Profil | Čt 19.3.2009 15:33:45
sadraj - Profil | Čt 19.3.2009 15:33:28
delal jsem je i tak že misto boilie jsem jen soplacal chlebovou střidku s vejcema a polystarenem . navic když se misto važení upečpi v mikrovlnce nevo v trubě tak se ten polystaren jakoby vypařo a vzniknou tam jen dutiny a takovej jakoby polystyrenovej obal jak se to nasakne kolem toho bejvalýho zrnka do hmoty a při zmačkuní to křupe jako by to byly lastury
zatim mi na to sli na řece tloušti celkem dobře jak to palvalo ale to jsem tenkrát mejl ty chlebový a nvo malý 12 mm červený tahle sem zatim nezkoušel ala plyvyt budou určitě
rices - Profil | Čt 19.3.2009 15:29:02
sadraj - Profil | Čt 19.3.2009 14:39:27
Dávam toho asi tak, že v koulich je to vidět jako zrnka tuku v gothajským salámu nebo v uheráku tak cca po 23-3 mm na povrchu viz foto . na sejtu už sou po uvaření a skoro suchý
duležitý je to zapracovat do tekoucích složek ještě před zamichanim a nechat odležet aby se to nasaklo , nezdá se to ale jak je to strouhaný tak se to docela dost nasakene vejdema a podobně
a přidavam i trochu škrobu bud bramborovýho nebo kukučižnou jenmou moučku skoro jako pudr delám si ji sam aby to melo snahu se spiš lepit
pak normalne zamicham smeš trochu nekšé testo aby se to nedrolilo a mlejnkem hady pak do rollnbalu a koule
rices - Profil | Čt 19.3.2009 13:36:25
Gagi - Profil | Čt 19.3.2009 12:47:06
rices - Profil | Čt 19.3.2009 12:02:47
diouen - Profil | Čt 19.3.2009 9:09:20
Petr Koch - Profil | Čt 19.3.2009 9:04:48
X - Rap - Profil | Čt 19.3.2009 9:00:29
pinkerton - Profil | Čt 19.3.2009 9:00:14
Petr Koch - Profil | Čt 19.3.2009 8:57:12
Ale to je jedno, záleží taky na váze koule.Díky recepturám mixů se dají udělat plovoučky, neutrálně vyvážené ale taky hodně těžké koule. Není to jen o průměru koule, ale i o hustotě směsi. Jestliže napereš do koulí hodně lehkých a porézních surovin, tak může plavat sama o sobě a ani nemusí být nějakou pěnou zvedaná.
Petr Koch - Profil | Čt 19.3.2009 8:51:16
V minulosti jsem pěny používal a mám takovou zkušenost, že na zvednutí koule a háčku je potřeba větší objem pěny než tebou pipisovaný plátek 3mm, ale třeba se pletu :o)
Kde to žije - kaprařina
21:36Dalešice ?? 8168
21:31Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1640
21:29Rybářská videa: Podvodni zabery na Šírave - sumce, kapre a zubáče 1
20:50Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5355
20:41Podběrák Solar Bow Loc Carbon Fibre 87
20:02Labe fishing store 21
19:16Kyjský rybník, Džbán 50915
19:05Trofeje - lín obecný 1
15:09Fanclub značky Shimano 16403
13:18Boilies TB baits- chytací řada 50
8:43ATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:04Ohře, úlovky, nástraha 1055
7:24Krátkodobá kaprařina x 10040
SoÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8064
So471226 - Blatecký mlýn 1A 14
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
9.7.Rosed Čvachta Carp Cup léto 2026
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













