muchy na MP jalec, mrena, ....

Aké muchy si mám naviazať na MP vody na jalce, mreny a inú bielu rybu. Na P vody sa určite nedostanem. Ide o pomaly tečúcu rieku s priemernou hlbkou 1,5m, s dosť dobrou vyditeľnosťou.
Budem vdačný aj za konkrétne fotky jednotlivých múch.
Dík
Autor diskuse: Nat - Profil , 16.3.2009 muškaření - nástrahy, návnady

Na MP vodách preferujete

A) suchú mušku17%

B) nymfu47%

C) mokrú mušku24%

D) strímer12%

Od 16.3.2009 hlasovalo 59 čtenářů.

MatesPB - Profil | Pá 20.3.2009 20:09:36

A ještě.

    MatesPB - Profil | Pá 20.3.2009 19:54:05

    Na jalce:

      berlinan - Profil | Pá 20.3.2009 19:44:01

      Nat >> pouzivam antron vlnu, ale muzes pouzit i normalni vlnu na pleteni

        Nat - Profil | Pá 20.3.2009 19:41:09

        čo mám použiť za materiál na ten červený chvostík na red tag. Prípadne domáca náhrada.

          kicker - Profil | Pá 20.3.2009 12:24:35

          Výsledky môjho doterajsieho trapenia - vedie čierna lura a strímer...

          Ale záleží na štýle chytania = ja iné nástrahy (suchá muška a pod.) nepoužívam. Tož, 7/8 drúk ani nedovolí. :o(

          Tento na fotke je zo včera. Nejakých 40 minút pri vode. Po tých včerajších výstrelkoch počasia sa aj dosť čudujem .

            GBN - Profil | Út 17.3.2009 23:50:29

            zdravim..tento též vzal nedávno ,, černou"... . . . jenže ránu zobákem od kormo..žrouta :( a ta mu byla osudnou :((

              Rasto. - Profil | Út 17.3.2009 22:04:59

              Ako pisem.Ciernu.Woolly Bugger

                m.b. - Profil | Út 17.3.2009 22:01:37

                Rasto. >> co vzal?

                  Rasto. - Profil | Út 17.3.2009 20:18:18

                  No nevravim ze na ciernu? Dnes 2 hodky dozadu :-) Sorry za foto mobil

                    Royale with Cheese 31,05 - Profil | Út 17.3.2009 18:53:53

                    colek >> toho je škoda. Tloušťům stačí bahýnko, kus sražený krve a jiný humusy.

                      colek - Profil | Út 17.3.2009 18:01:38

                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,05 >> bych řek že víc smrdí královsky uzrálý sýr, zrající přibližně 31,05 dne :))) a tloušti na sýr berou:)

                        colek - Profil | Út 17.3.2009 17:59:56

                        Radim77 >> pěkné mouchy na začátek, jen tak dál, tloušťová muškařina je zajímací

                          macek - Profil | Út 17.3.2009 17:44:06

                          Radim77 >> na beginnera to určo není špatný. nalistuj si příslušnou mouchu třeba tady v atlasu a najdi deset rozdílů. pak uvidíš sám. ;)

                            TK® - Profil | Út 17.3.2009 17:42:39

                            Radim77 >> Jak z Orvisu !

                              Radim77 - Profil | Út 17.3.2009 17:15:25

                              ® - ® >> TK® >> a tuhle sem uvázal před chvílí. Líbí se?

                                TK® - Profil | Út 17.3.2009 17:02:54

                                Radim77 >> Hezky, pěkně. Možná bych někde ubral na tělíčku, ale jinak smekám.

                                  Royale with Cheese 31,05 - Profil | Út 17.3.2009 16:05:57

                                  mimikry >> a jak smrdí! Hnus!

                                    Cardinal - Profil | Út 17.3.2009 16:02:25

                                    Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,05 : potom ich tam asi je neúrekom. U nás im dali kormoši zabrať a to čo ostalo nestojí za reč.

                                      mimikry - Profil | Út 17.3.2009 15:59:03

                                      Royale with Cheese 3 >> Royale with Cheese 31,05 >> :-))))))) nápodobně

                                        Cardinal - Profil | Út 17.3.2009 15:58:12

                                        ..mne vlani z jara brali na red tag & black head