MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Co si myslíte o založení politické strany, která by hájila rybáře?

Jaký je Váš názor o založení politické strany, která by hájila rybáře, ochránce přírody, myslivce a jiné organizace či spolky. Združení mají své silné členské základny, které vyjadřují své názory a neztotožňují si se s politikou stávající. V současné době, kdy strany bojují o každého voliče, nebyla by jednou z alternativ taková strana? Samozřejmě jde pouze o reakci a ne politikaření, ale nemáta těch blábolů z TV debat plné brýle? Trochu to odlechčíme, samozřejmě jde i o tvorbu zákonů v EU, nebo Vám stačí a vyhovuje strana zelených ? Kdo myslí, že je to mimo mísu, tak ať nereaguje, ale přesto by mne zajímaly Vaše nezávislé názory.

Autor diskuse: MILANS ®
Zařazeno do: všeobecné - ostatní, 12.3.2009


Možná stará otázka, stejné téma, aktuální doba. Co Vy na stejnou otázku dnes, pouze průzkum. Děkuji Všem.

Od 10.4.2009 hlasovalo 0 čtenářů.

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 13 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

N jindraŠ - ® Po 13.4.2009 0:16:37
Petrson >> Je vidět,že kakr je sečtělý:-)) Název strany uhodl.Akorát to není ze Švejka,ale od Haška to je.
N Petrson - ® Ne 12.4.2009 20:23:31
dosec >> právě, když je o káry velkej zájem, není kontraproduktivní dotovat jejich výrobce (ještě k tomu z většiny zahraniční), když právě teď ty peníze zásadně chybí jinde, třeba v sociální oblasti...Jak píšeš - svinstvo (lobbing velkých spol. atd.) - snad budou brát, díky :)))
N dosec - ® Ne 12.4.2009 20:20:24
Petrson >> s tím oživením právě teď bych nesouhlasil,vždyť škodovka nestíhá vyrábět,spíš až opadne zájem z Německa ,Slovenska atd..Jinak s tebou souhlasím,kašlem na to nemá to cenu,politika je svinstvo ať jsi napravo,nalevo,nebo uprostřed.Ať se ti zítra daří.
N Petrson - ® Ne 12.4.2009 20:11:14
dosec >> vono na barvě až tolik nezáleží, ale kdo má momentálně štětku v ruce. Moc dobře vím, co je sociální cítění, právě proto mi vadí, když prachy, které jdou taky z mých daní a mohly být použity skutečně pro lidi, neschopní vyhazují oknem a ještě to obhajují čirým populismem. Např. šrotovné: nic momentálně nepřinese, bo platí až od září, dá se tedy předpokládat že právě teď, v době, kdy by oživení trhu bylo třeba nejvíc, se naopak prodeje aut zabrzdí. Lidi si rádi počkají půl roku, aby třicítku ušetřili.
Kromě toho už dnes jsem četl prognózu - dokonce v Právu - že by mohlo státní kasu vyjít až na 75 mld. Tyhle lehkovážně odhazované výdaje nás můžou zadusit, a myslím je to z cifry zřejmé i laikovi, který trochu ví, jak se staví st. rozpočet. A tak bych mohl pokračovat do půlnoci, ale rači na to pečem - jdu zejtra na ryby, což je smysluplnější :))
N dosec - ® Ne 12.4.2009 19:32:20
Petrson >> ještě je možný modrozelený to tady teď bylo :-))
N Petrson - ® Ne 12.4.2009 18:59:30
dosec >> a nemyslíš spíš zelený? :)) Ještě uvidíme.
N dosec - ® Ne 12.4.2009 12:09:10
Petrson >> tobě to modrý peří čouhá i z uší :-))
N Vítek - ® Ne 12.4.2009 1:57:41
Salmo1 >> anebo jsme příliš skromní, přičemž užíváme přírodní statek doslova.Měl by se do toho zahrabat nějaký zaujatý kousek.
N Salmo1 - ® Ne 12.4.2009 1:00:15
Káceč >> No právě.Nejdříve si to chce vyjasnit některé základní pojmy a to např.kdo je majitel,co a za jakým účelem jde do výběrového řízení,co je vlastně předmětem výběrových řízení atp.Jinak tady píšete bludy naší obludy.Nejtěžším argumentem jak dorybařit je právě setrvávání u všelidové rybařiny,protože máte houbelec.
N Káceč - ® Ne 12.4.2009 0:41:50
Salmo1 >> Myslivci taky dělali jen věci okolo lesa a zvěře.Dělali to taky dobře.A ted je to samá soukromá honitba a pokud nemaj x desítek tisíc ročně na členský příspěvky,tak maj smůlu.A to se může stát i nám.Proto je tato diskuze,aby se to nestalo.
N Káceč - ® Ne 12.4.2009 0:41:05
Salmo1 >>
N Káceč - ® Ne 12.4.2009 0:33:50
Petrson >> V pohodě.
N Salmo1 - ® Ne 12.4.2009 0:22:42
Vítek >> No asi tak nějak jak píšeš.Rybáři žádnou politickou stranu nepotřebují,stačí jenom dělat věci a záležitosti kolem vody tak jak se dělat mají.
N Petrson - ® Ne 12.4.2009 0:18:28
Káceč >> jen oprava k příspěvku So 11.4.2009 23:31:16 - v pátém odstavci: Jsem uvedl mylně provozovatelé RMV - mělo být MVE (malých vodních elektráren, i oni jsou majitelé vodních ploch).
N Vítek - ® Ne 12.4.2009 0:08:17
Jako že bychom založili stranu, získali moc a policajti budou stavět remísky?
N Káceč - ® Ne 12.4.2009 0:03:35
malamut >> No já zase udělám něco pro přírodu.Vykácím kus lesa.Ty smrky prej překážej bezinkám.
N Petrson - ® Ne 12.4.2009 0:02:18
dědáček >> ano, tušil jsem, že Tvé argumenty nejsou reálné, ale zástupné - vychází z opačné orientace, takže se dohodnout nemůžem. Zvlášť, když levičáci nepoužívají argumenty, ale demagogii. Tímto způsobem "v kostce" se ale politika rozebírat nedá. Já si za svým stojím a na rozdíl od Tebe jsem argumentů uvedl celou řadu. Nic dalšího, tím méně pak mé výrazy na odpadlíky, které každý soudný člověk chápe, neb jejich skutky na poitické obrazovce jasně vidí, vysvětlovat nemusím.

Vytrhávat z kontextu vládních zelených aktivit jen ty Bursíkovy návrhy, které neuspěly (nutno dodat, že v mnoha případech právě kvůli agentkám, neboť již v té době prudily a nebyly ochotny recipročně podporovat návrhy ostatních koaličních partnerů (např. radar), kteří pak logicky nepodpořili návrhy Zelených), ale nebrat v úvahu, co se mu prosadit podařilo, je typickým úkazem takové demagogie. Stejně tak vytrhnout z celého vějíře ukazatelů klesající HDP, jako projev špatné pravicové politiky. Zapomněl jsi, že u nás pravicové strany nikdy nedostaly šanci své vládní působení dokončit a každý ekonom a politolog Ti řekne, že úspěchy se dostaví zpravidla až po dvou letech vlády. Těchto impulzů také mistrně využívá k rozjezdu levice, když se u nás běžně dostává k moci nestandardními způsoby.
Rostoucí HDP za vlády soc. dem. ovšem také vůbec nic neukazuje: v dobách, kdy byl jeho nárůst rekordní (a tato čísla se již nebudou opakovat), je rozdala na pastelkovném a podobných nesmyslech, takže nám tu - z nejbohatšího období!! - kvůli politice spálené země zanechala jen dluhy.....
V jednom pravdu máš - svůj pád si vláda částečně jistě přivodila i sama. Hlavně právě pruzením "rebelů", a neschopností vykomunikovat, potažmo prosadit dobře promyšlené mechanismy.
Co ale vůči nim nabízí levice? Vždyť ještě nevládnou, ale "výsledky" už vidíme: neskutečnej legislativní bordel v poplatcích - a značné finanční ztráty v mld. Další ztráty v milionech proto, že opět nafukují státní aparát o nová úřednická místa. A nově - jiné miliardy vyhazované na šrotovném.... Pokud se ostatně ujmou vlády, jistě budeme svědky dalších podobných finančních veletočů, které ovšem jednoho krásného dne zaplatí naše děti.
Jestli nějaké máš a přesto nadále budeš volit soc. dem., tak je připrav na to, že pokud to levice takhle potáhne dál, jednou zaklepe na vrata velkej bankéř a řekne: kluci, tak platíme, nebo balíme a odcházíme. Klíče nechte na stole.
N Káceč - ® Ne 12.4.2009 0:00:19
Petrson >>Dýmka míru není nutná.Nebyli jsme ve válce,jen jsme si vyměnily pár názorů jako slušní lidé,ale lepší si zakouřit,jak vrhat sekery.Já prostě státním institucím nevěrím a zároven se děsím čeho všeho jsou schopný a co zase vymyslej.Každej máme jiné zkušenosti a podle toho jednáme.
N malamut - ® So 11.4.2009 23:49:47
Káceč >> no strašný je oboje, sám si nezávidím. Jen zítřejší rybařinu.
N malamut - ® So 11.4.2009 23:48:52
Vítek >> jasně. Ať žijou. Ale za svý.
N Káceč - ® So 11.4.2009 23:48:11
malamut >> Nevím co je horší.Smajlíky nedělám,takže chachachacha...
N Vítek - ® So 11.4.2009 23:46:20
Do toho bysem nešel, lepší podpora stran či hnutí s ekologickým programem - Arnika, Děti Země, Přátelé přírody a podobní vzteklí kousci
N malamut - ® So 11.4.2009 23:32:33
Káceč >> Měl ses líp učit, mohl jsi dnes být Malamut, anebo poslanec :-))))))

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 13 | Vybrat stránku | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | ostatní ]

Co je nového - všeobecné
Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Odcizení?

Zdravím. chtěl jsem se zeptat jestli někomu z Pardubic nebo okolí, nebylo odcizeno rybářské pouzdro na pruty, značky :SEMA RAPTOR...

Poděkovani

Timto chci moc poděkovat uživateli s nickem jova12- Josefu Vašinovi,ktery mě a synovi pujčil na jarni Toačovske 24cte uzavřeny deštnik,protože jsem podcenil matku přirodu,Ještě jednou velke dik,Pepa...

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniMS-Range Econ Feeder MH - 360cm

Za 2599
Velmi kvalitní feederový prut z vysoce komprimovaného uhlíku se štíhlým blankem. Korková rukojeť je zčásti opatřena protiskluzovým materiálem EVA.


akce, rybareniFox - Rybářské křeslo R3 Camo Chair

Za 4050
fox - rybářské křeslo r3 camo chair


Doporučujeme e-shop
Rubrika E-shopy
LOS-CORMORAN LOS-CORMORAN

Jeden z prvních českých e-obchodů. Věříme, že v široké nabídce více než 3000 položek, si každý najde to, co potřebuje.