- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kayakfishing a kajakorybaření
(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
339x v oblíbených a 38x v ignorovaných.
sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.9.2011 10:11:11
Jenom študujte lenoši a zkoušejte. Hlavní je nepřimrznout ke kajaku.
pepa-č - Profil | Pá 2.9.2011 10:10:30
tvůj soud bez zkušeností o komfortu je veselý.
chceš-li komfort, kup si jachtu. kajak se kupuje pro jiné důvody
MISO* - Profil | Pá 2.9.2011 10:09:23
koubic - Profil | Pá 2.9.2011 10:08:54
mascha - Profil | Pá 2.9.2011 10:07:33
mascha - Profil | Pá 2.9.2011 10:06:41
sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.9.2011 10:04:31
mascha - Profil | Pá 2.9.2011 10:02:17
MISO* - Profil | Pá 2.9.2011 9:58:29
mascha - Profil | Pá 2.9.2011 9:58:00
Neopreny, pokud vím, jsou takzvaně suché a mokré. Suchý neopren tě udrží v suchu i pod vodou, používají ho potápěči pro potápění v ledové vodě. Pro kajakování mi přijde nevhodný. Pohyby jsou aktivnější než při plavání, budeš se potit a špatně regulovat teplotu. No a mokrý neopren se po pádu do vody zaleje vodou stejně jako plovoucí oblek.
Čili v zimě bych to viděl na funkční prádlo a dýchající nepromokavý vršek plus vesta, nebo ten plovoucí oblek (který pravda asi moc nedýchá). K tomu neoprenový rukavice.
mascha - Profil | Pá 2.9.2011 9:45:47
Já ten neopren nezkoušel, ale víc mi evokuje skafandr :-)
Zedusak - Profil | Pá 2.9.2011 9:08:00
koubic - Profil | Pá 2.9.2011 8:52:08
je to jen můj pocit, ale já si v tom vždycky připadám jak ve skafandru :))
ten neopren mi přijde jako lepší řešení.
sliver - samolibý vůl - Profil | Pá 2.9.2011 6:34:01
pepa-č - Profil | Pá 2.9.2011 4:42:41
mascha - Profil | Čt 1.9.2011 23:40:45
šlapák hobie je určitě super, ale stojí určitou sumu peněz, je to na tobě. Ovšem pochybuji, že bys na něm nemusel mít pádlo a všechno zvládnou ploutve pod lodí...
K cákání - je to o technice a pádle (druh, délka...). Já když se soustředím na techniku, tak už zůstanu suchej. Časem mi to přejde snad do krve a nebudu se ani muset soustředit.
A na zimní kayakfishing plánuju nepromokavý plovoucí oblek (zatím jsem měl vypůjčený do norska a dost se osvědčil) a ne neopren. Tenhle plovoucí oblek si můžu rozepnout, čůrání apod. V neoprenovym obleku nebudeš dejchat a mít takový komfort. Podle mně.
Zedusak - Profil | Čt 1.9.2011 21:32:23
mascha - Profil | Čt 1.9.2011 11:38:01
mascha - Profil | St 31.8.2011 13:34:29
Červené karty: Tomak, evroters
Kde to žije - dravci
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










