- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kayakfishing a kajakorybaření
Volná diskuze o rybaření na kajaku, z kajaku a o všem, co s kajakem souvisí. Tunění, tipy, rady, dovoz, obrázky, videa, zkušenosti.
(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
(autor pepa-c, od 30.10.2012 moderuje koubic)
Autor diskuse: koubic - Profil , 26.2.2009 dravci - ostatní
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil
Dále moderují: sliver Profil + mascha Profil
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
339x v oblíbených a 38x v ignorovaných.
koubic - Profil | St 31.8.2011 10:08:15
mascha >> taky jsem nad tím přemýšlel, ale z jedné plavby těžko usuzovat.....ale na tom prutě co jsem měl, je rukojeť poměrně krátká
k tomu koupání........jsem rád, že jsem si těsně před tím vyndal mobil, ale počítám, že takových nehod bude víc, než se člověk vše naučí :))
k tomu koupání........jsem rád, že jsem si těsně před tím vyndal mobil, ale počítám, že takových nehod bude víc, než se člověk vše naučí :))
mascha - Profil | Út 30.8.2011 16:29:47
koubic >> Míro, myslim, že tě rameno může bolet i z příliš dlouhé rukojeti prutu, člověk pak má tendenci celou ruku tak nějak zvedat nepřirozeně nahoru.
p.s. pochlubíš se, jak jsi se koupal nebo to mám napráskat já? :-))))
p.s. pochlubíš se, jak jsi se koupal nebo to mám napráskat já? :-))))
mascha - Profil | Út 30.8.2011 16:27:14
Mne nikdy nebolelo ani rameno, ani záda. Po prvních napádlených hodinách bolely trochu trapézy (takový to od krku k rameni, jmenuje se to tak?), ale za pár pádlohodin si to zvyklo a dnes nic nebolí. Teď v norsku denně tak osm devět hodin na kajaku, z toho tak polovina až dvě třetiny připadly na pádlování.
Pádlo těžký mám, ale co mně nezabije, to mně posílí :-) myslim že na kajakfishing je o hodně důležitější kvalita sedačky než kvalita pádla.
Pádlo těžký mám, ale co mně nezabije, to mně posílí :-) myslim že na kajakfishing je o hodně důležitější kvalita sedačky než kvalita pádla.
koubic - Profil | Út 30.8.2011 12:55:52
vicx >> technika je určitě chybná, to nepopírám....byl jsem poprvé.
mám to rameno dojebané už z dřívějška......věřím, že po napádlování více km to bude jen lepší
ale už teď vím, že co se týče pádla, rozhodně šetřit nebudu :))
mám to rameno dojebané už z dřívějška......věřím, že po napádlování více km to bude jen lepší
ale už teď vím, že co se týče pádla, rozhodně šetřit nebudu :))
vicx - Profil | Út 30.8.2011 12:32:52
koubic >> mal by ta bolet chrbat, ne rameno. zla technika. vcera som prepadlovat asi 6km s laminatovym padlom bez kondicky a nic ma neboli.
koubic - Profil | Út 30.8.2011 10:02:57
pepa-č >> to je borec. respekt.
včera jsem byl s maschou poprvé na kayaku a trochu jsem se projížděl po řece, moc jsem toho nenapádloval, ale dneska mě bolí rameno......mascha má hrozně těžký pádlo :)) o tom pádle je to asi hodně.
myslím, že kayak je úplně jiná kategorie - nejen v rybaření, je to o pocitech!
jinak ještě jednou děkuji maschovi za testovací jízdu
včera jsem byl s maschou poprvé na kayaku a trochu jsem se projížděl po řece, moc jsem toho nenapádloval, ale dneska mě bolí rameno......mascha má hrozně těžký pádlo :)) o tom pádle je to asi hodně.
myslím, že kayak je úplně jiná kategorie - nejen v rybaření, je to o pocitech!
jinak ještě jednou děkuji maschovi za testovací jízdu
mascha - Profil | Čt 25.8.2011 21:38:37
Orion24 >> motor zašprajcnutý mezi šutry a k němu nagumicukovaná kéňa, aby neuplavala, zatímco třepu lasičkou :-)
mascha - Profil | Čt 25.8.2011 21:19:03
koubic >> tyvogo to je přímo ve městě, urbankayakfishing :-)
koubic - Profil | Čt 25.8.2011 21:12:43
mascha >> autem zajedeš až k mostu a od mostu je mez asi 15m k vodě. viz SZ
mascha - Profil | Čt 25.8.2011 21:05:24
koubic >> jasny. ještě mi prosím hoď do SZ odkaz na mapy.cz, abych to našel. Doufám, že se tam dá ten kajak nějak slušně dostat k vodě a na vodu.
koubic - Profil | Čt 25.8.2011 20:56:56
mascha >> teď jsem teprve zjistil, že už je to v pondělí......docela se těším, budu mít kameru, abych to měl všechno zdokumentovaný.....ale na vodu jí brát nebudu, budeš točit :))
mascha - Profil | Čt 25.8.2011 20:53:34
koubic >> no já už za sebou noční lov z kajaku na Orlasu mám, já se ti budu ze břehu chechtat, až ti žbluňkne něco do vody. (právě jsem zamáčkl slzu za svůj excelentně nabroušenej vyhazovák, skočil do moře hned první hodinu plavby. Drahé poučení, že co neplave musí bejt přivázaný...)
mascha - Profil | Čt 25.8.2011 20:47:20
Georgino >> Zdržíme. Míra se těší na romantiku noční plavby :-)
Červené karty: Tomak, evroters
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoÚprava chodu woblerů. 10
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
PoKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














