pop vs prop

chci se zeptat na co mate lepší uspěchy na popa nebo propa
jaosobně pop
Autor diskuse: wild fish - Profil , 26.2.2009 dravci - nástrahy, návnady

co mate rači

A) pop76%

B) prop24%

Od 26.2.2009 hlasovalo 62 čtenářů.

NNat - Profil | Pá 27.2.2009 19:19:10

poldeci >> no nevedel som, tak potom je čo??

    NRomikS - Profil | Pá 27.2.2009 18:56:27

    a co říkáte na skiter walk?chytáte na to někdo?je to slušnej rachot,když to hrne po hladině,docela se mě oproti popům osvědčil když jsou vlny a to i pořádný... řekl bych,že to bude právě tím hlukem...

      NDetreux - Profil | Pá 27.2.2009 17:26:21

      Ačkoliv poslouchám radši punk pop je pop :o)

        Npoldeci - Profil | Pá 27.2.2009 17:11:22

        Nat >> pozor cultiva nie je pop!

          NOK 59 - Profil | Pá 27.2.2009 16:21:54

          Pokud s popem narazíš na hejno okounů, tak je to perfektní rybařina. Občas se dá obalamut i nějaká štika ale není to tak časté.

            Ntucnak11 - Profil | Pá 27.2.2009 16:15:23

            Ja popy použivam nejratši na okouše to je zažitek nadherny.

              NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 15:11:11

              HACEK1 >> z Tvojí odpovědi:

              HACEK1 - ® Pá 27.2.2009 12:13:01
              žabař >> Hlavně na boleny i když mě to vzala několikrát i štika při nahazování podél břehu ale to už jsem propa neviděl.

              Jsem vydedukoval ( a asi ne sám ) že chytáš bez lanka. Pakliže chytáš bez lanka tak je to prasárna. Pakliže chytáš s lankem ( do lanka je zahrnut i materiál jako je MW,wolfram,Technosteel,...) tak se o prasárnu nejedná a jestli Tě to urazilo tak se Ti omlouvám.

                NHACEK1 - Profil | Pá 27.2.2009 15:06:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Stanley 87 >> Sorry-byl jsem mimo. To že nepoužívám lanka ( ocelová ), neznamená že nepoužívám návazce ( Technosteel, Micro Wire ) a poslední dobou zkouším ( Soft Cast ) i když vím, že to má rušivý moment na boleny a nehledě na to, že se ti může otevřít i karabinka atd. Tak že abych to shrnul. Bud´ tak laskav a nikoho nenapadej z prasárny!!

                  Nanguilla - Profil | Pá 27.2.2009 14:41:02

                  skwor >> Motorovej člun evidentně funguje :-) ale už se nepamatuju, že bych to takhle nazval:-))

                    Nskwor - Profil | Pá 27.2.2009 14:26:28

                    Nat >> Díky

                      NNat - Profil | Pá 27.2.2009 13:49:50

                      skwor >> používam ju hlavne na plytčinách ale musím stíhať s prúdom. Alebo pod splavmy krížom cez najväčší prúd. Všimol som si že proti prúdu ju zvyknú prenasledovať ale ju často neatakujú.

                        Nskwor - Profil | Pá 27.2.2009 13:44:56

                        Nat >> A spíš asi na klidnější vodě, že? Zkoušel jsem jí ve větším proudu a v něm se mi líp pracuje s klasickým popem.

                          NNat - Profil | Pá 27.2.2009 13:43:52

                          skwor >> najlepšie funguje dolu a krížom cez prúds systémom toho psa walking the dog.

                            Nskwor - Profil | Pá 27.2.2009 13:38:23

                            anguilla >> Tvoje označení mého vedení popa (jako motorový člun) jsem dokonce použil i do článku do dubnového Rybáře :-)

                            Nat: Cultivu mám od podzimu, docela jsem na test zvědavý.

                              Nžabař - Profil | Pá 27.2.2009 13:01:12

                              fais >> sory já tu sem na těchto stránkach skoro začátečník a ne jak ty

                                Nfais - Profil | Pá 27.2.2009 12:57:50

                                žabař >> Ty vole už se to nauč používat,všude v každý diskusi 1000 ?? :o))))

                                  NKnapík - Profil | Pá 27.2.2009 12:56:00

                                  žabař >> vpravo nahoře máš okénko ...vyhledej ..., tam je vše.)

                                    NNat - Profil | Pá 27.2.2009 12:55:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Jedinný pop čo používam je owner cultiva zip n zigi a mám naňho chytené takmer všetky dravce okrem zubáča. Lanko používam dasť často pred ním a nezaznemenal som menej záberov od boleňa či jalca. Ale zvyknú byť take obdobia keď vobec naň nereagujú a sú tam lebo ich je vidieť.
                                    Propa nemám ale si zaobstarám. Len neviem akou technikou ho ťahať tak by mohol niekto poradiť

                                      Nžabař - Profil | Pá 27.2.2009 12:54:38

                                      Stanley 87 >> nemáš na to nějaký odkaz že bych nato mrknul

                                        NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:50:42

                                        žabař >> Máš MW na 3kg a to je krásně tenkej a jemnej drátek. Tahám na tom i 2 cm hornety a na chod to vliv nemá