pop vs prop

chci se zeptat na co mate lepší uspěchy na popa nebo propa
jaosobně pop
Autor diskuse: wild fish - Profil , 26.2.2009 dravci - nástrahy, návnady

co mate rači

A) pop76%

B) prop24%

Od 26.2.2009 hlasovalo 62 čtenářů.

NKnapík - Profil | Pá 27.2.2009 12:50:41

žabař >> jsou různý průměry, lidi to používají, mě to úplně neoslovilo, popravdě oblíbený návazcový materiál stále hledám...

    Nfais - Profil | Pá 27.2.2009 12:50:27

    Stanley 87 >> Je to origoš

      Nžabař - Profil | Pá 27.2.2009 12:50:05

      chci chytat na smáčky a na gumy a nechci zbytečně urvávat malé štiky to jako fakt ne

        NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:49:51

        fais >> Ten háček ,,Sure set" jsi si tam přidělal sám, nebo jsi koupil popa s tímhle háčkem?

          Nžabař - Profil | Pá 27.2.2009 12:49:21

          Knapík >> a myslíš že by se hodil i na UL

            NKnapík - Profil | Pá 27.2.2009 12:48:17

            žabař >> Micro wire od Jaxonu

              NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:47:55

              žabař >> MW je Micro Wire. Materiál na vázání lanek. bylla tady o něm několikrát diskuse. Hledej a najdeš.

                NKnapík - Profil | Pá 27.2.2009 12:47:53

                věcně souhlasím, ale před 50i lety se taky vláčelo nejen s lanky a ryby máme ve vodě dodnes...., podstatně vyšší počet jich padne za obět lovcům s rybkama chytajícími na polykačku..

                  Nžabař - Profil | Pá 27.2.2009 12:47:10

                  Stanley 87 >> co je to MW?

                    Nfais - Profil | Pá 27.2.2009 12:46:00

                    Stanley 87 >> Však oba dobře víme o čem je řeč....

                      NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:44:39

                      fais >> To mě říkat nemusíš. Na woblera bych bez lanka v životě vechytal. Dělám si lanka z MW a nemám problém s počtem záběrů

                        Nfais - Profil | Pá 27.2.2009 12:41:33

                        Stanley 87 >> Boleni na to reagujou,i když je tam lanko,jasný něsmíš tam mít zelenej drát ze plotu..o))

                          NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:40:00

                          HACEK1 >> Radši budu mít méně záběrů než abych štice sešil jícen.

                            Nfais - Profil | Pá 27.2.2009 12:39:43

                            Když na popra,tak jedině s lankem. Osobně mám víc ataků od štik a okounů něž od bolenů.

                              NHACEK1 - Profil | Pá 27.2.2009 12:24:16

                              Stanley 87 >> Na boleny lanko nepoužívám. S tím, že mi to veme občas štika musím počítat záleží, jak je zaseknuta.

                                NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:20:31

                                HACEK1 >> Na nástrahu se dvěma trojhákama chytat bez lanka je prasárna. Nezlob se na mě, ale je to tak.

                                  NHACEK1 - Profil | Pá 27.2.2009 12:18:25

                                  Stanley 87 >> Ale občas se musí i doplnit.

                                    NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:14:52

                                    HACEK1 >> ty jsi na tohle chytal bez lanka???

                                      NHACEK1 - Profil | Pá 27.2.2009 12:13:01

                                      žabař >> Hlavně na boleny i když mě to vzala několikrát i štika při nahazování podél břehu ale to už jsem propa neviděl.

                                        NStanley 87 - Profil | Pá 27.2.2009 12:10:43

                                        HACEK1 >> To je moc pěkná sbírka.