Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:30:11

Tak jak by to bylo se samotným háčkem bez nástrahy kdekoli?

    Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:29:24

    Eddy 75 >>
    Já nelovím ryby lososovité, proto datum nekroužkuji.

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:28:58

      kakr >> Momentálně čerpám ze soupisky revírů, ale najdeš to na stránkách ČRS

        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:28:37

        kakr >> III. Lov na pstruhových rybářských revírech



        Na pstruhových rybářských revírech se zakazuje lov všech druhů ryb od 1. ledna do 15. dubna a od 1. prosince do 31. prosince.

        Osoba provádějící lov smí na pstruhových rybářských revírech lovit ryby přívlačí nebo na umělou mušku nejvýše 3 dny v kalendářním týdnu. Před zahájením lovu přívlačí nebo na umělou mušku musí osoba provádějící lov datum lovu zakroužkovat.

        V případě lovu ryb na položenou nebo na plavanou musí být všechny ulovené lososovité ryby vráceny zpět do rybářského revíru
        BP ČRS

          Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:28:02

          Eddy 75 >>
          Kde je to napsáno, přesný odkaz, já se rád poučím.

            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:27:49

            kakr >> v bližších podmínkách výkonu rybářského práva na revírech ČRS - musíš zakroužkovat datum při lovu ryb lososovitých

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:26:57

              Jak by to bylo s háčkem bez nástrahy? Na ten se ryba uloví daleko snadněji.

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:25:30

                kakr >> v ČRS pácháš přestupek

                  NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:25:27

                  kakr >> mimo JčÚS pácháš

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:24:56

                    jindraŠ >> Ano to je pouze v bližších podmínkách výkonu rybářského práva na revírech ČRS. Máš pravdu

                      Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:24:26

                      Eddy 75 >>
                      Mě nezajímá video s lososem. Já lovím na mouchu 7 dní v týdnu a nemám zakroužkované datum
                      Páchám přestupek ? Lovím tak na P revírech v ČRS..

                        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:22:19

                        Eddy 75 >> kakr ale nepsal, že může s umělou muškou chytat na plavanou, ale že může s umělou muškou chytat celý týden a to jak ryby škodlivé,brrr,tak i ostatní

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:19:48

                          kakr >> no ale evidentně ani s mušku to nelze když to tam není a je tam pouze na rosliné. Mimochodem viděl jsem video kde se losos loví s woblerem na těžko

                            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:19:22

                            Eddy 75 >> Ale není.To co tady tak vehementně prosazuješ jsou jen a jen pouze BP ČRS

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:17:52

                              jindraŠ >> To je trošku jinde. už to hledám

                                NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:16:59

                                Eddy 75 >> (1) V pstruhovém rybářském revíru je povoleným způsobem lovu ryb



                                a) lov přívlačí od 16. dubna do 31. srpna,

                                b) lov na umělou mušku od 16. dubna do 30. listopadu,

                                c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.



                                (2) V případě, že je na pstruhovém rybářském revíru ulovena štika, tloušť, okoun, sumec, bolen nebo candát, tato ryba se do pstruhového rybářského revíru nevrací.



                                (3) V pstruhovém rybářském revíru si může osoba provádějící lov přisvojit v jednom dnu, i když loví ve více rybářských revírech, nejvýše tři kusy lososovitých druhů ryb. Přisvojením si povoleného množství uvedených druhů ryb denní lov končí. Síh maréna a síh peleď se nepovažují v úlovcích za ryby lososovité.



                                (4) Osoba provádějící lov si z nedravých druhů ryb v jednom dnu může přisvojit nejvýše 7 kg bez ohledu na to, v kolika revírech v příslušném dni lovila. Byla-li si osobou provádějící lov přisvojena ryba, kterou celková hmotnost úlovku přesáhla 7 kg, končí jejím přisvojením denní lov. V denním úlovku smí být nejvýše dva kapři.



                                (5) Přisvojené ryby osoba provádějící lov zapisuje nesmazatelným způsobem do povolenky k lovu, do které uvede datum, číslo revíru, druh ryby, její délku a hmotnost. Přisvojené druhy ryb uvedené v odstavcích 3 a 4 zapisuje osoba provádějící lov bezprostředně po jejich ulovení. Ostatní druhy ryb zapisuje po skončení nebo přerušení lovu před odchodem od vody.

                                Ještě teda jeden pokus.Kde máš dle Vyhlášky co o kroužkování anebo ne? Hm

                                  Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:16:22

                                  Eddy 75 >>
                                  No ono se dost špatně loví na položenou a plavanou se třpytkou nebo wobem.

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:14:38

                                    kakr >> Předpokládal jsem, že je to i u vás, ale tak na tomto nic nemění, že je tam slovíčko POUZE. Vy to tam máte jinak?

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:13:28

                                      kakr >> Je tam totiž slovíčko POUZE na rostliné nástrahy

                                        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:13:02

                                        Eddy 75 >>
                                        Edáčku to co jsem sem dal je zkopírováno z ofis webu ČRS a je to z vyhlášky 197.