Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:44:37

kakr >> dobrou

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:44:19

    jindraŠ >> Nemůžeš na pstruhovce lovit na položenou a plavanou na umělou mušku

      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:43:43

      smradzjzd >> Nenápadně ho hodíš do křoví :-)) Hele to Ti přesně poví kakr,ale asi když lovíš lososovité nemůžeš ostatní a obráceně.Zase ale když nemáš lososovitou tak můžeš změnit způsob lovu.A teď babo raď :-)

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:42:54

        Taky jdu do pelíšku - dobrou noc přeji

          Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:42:47

          jindraŠ >>
          Seš borec, dobrou noc.

            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:42:27

            smradzjzd >> Myslím, že se s tím jentak nesetkáš. Já kapry vůbec neberu, tak bych měl jasno. Ale myslím, že si ho můžeš vzít stejně jako když ho uvláčíš na mimopstruhovce

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:42:14

              smradzjzd >> Myslím, že se s tím jentak nesetkáš. Já kapry vůbec neberu, tak bych měl jasno. Ale myslím, že si ho můžeš vzít stejně jako když ho uvláčíš na mimopstruhovce

                Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:42:09

                smradzjzd >>
                sežer ho , na P vodě nemá co dělat.
                Jdu spat.

                  NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:41:10

                  Eddy 75 >> nezamotávejto, Opravdu můžeš na plavanou potažmo položenou lovit na mušku? :-)
                  kakr jsem ale dobrej viď :-)))

                    Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 23:39:33

                    Mě je všechno jasný, jen nevím co s uloveným kaprem, když chytám pstruhy :-(

                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:38:37

                      jindraŠ >> Ne původně se jednalo o to, že můžeš na položenou a plavanou lovit pouze na nástrahy rostliného původu a ne na mušku

                        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:38:25

                        jindraŠ >>
                        Je to v zásadě zpřísnění §17 vyhlášky 197. Díky za info.

                          NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:38:11

                          kakr >> Vždyť jsem Ti sem hodil odkaz,tak jsi to snadno našel :-)))

                            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:37:22

                            Eddy 75 >> Ježiši,co na něm chceš uznat,že při lovu jiných ryb něž lososovitých můžu použít TAKÉ lov na plavanou nebo na položenou na 2 pruty na rostlinou nástrahu? To je přece jasný. Hádka je o tom,že můžu lovit někde též i na umělou mušku celých 7 dní.

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:36:22

                              Pánové asi půjdu udělat důkladnou kontrolu manželky do pelíšku :o}

                                Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 23:35:05

                                jindraŠ >>
                                Jo už jsem to našel, je to v BP. Zase jsem o něco chytřejší, holt jiný kraj, jiný mrav.

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:33:56

                                  jindraŠ >> já bych rád aby jste to uznali s tím odstavcem c)
                                  Já taky chybu uznám

                                    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:31:58

                                    Eddy 75 >> Už sem patláš zase něco jinýho

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 23:31:12

                                      kakr >> To je v pořádku, když v takovém revíru nelovíš nekroužkuješ. Ale šlo o ten odstavec c). Tam je to slovíčko pouze

                                        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 23:30:38

                                        kakr >> Přečti si to pořádně :-))Tam není nic o lososovitých,ale o lovu přívlačí a na umělou mušku