Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:51:30

kakr - ® Pá 27.2.2009 22:01:27
jindraŠ >>

§ 17 vyhlášky č. 197/2004 Sb.



(1) V pstruhovém rybářském revíru je povoleným způsobem lovu ryb



a) lov přívlačí od 16. dubna do 31. srpna,

b) lov na umělou mušku od 16. dubna do 30. listopadu,

c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

Kde je problém s rostlinou nástrahou?

    Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:51:26

    Eddy 75 >>
    Nestačí umět číst, je potřeba též textu rozumět. Několikrát se ti kolegové snažili naznačit, že se v textu nachází kouzelné slůvko "také"
    Přes jejich upozornění jsi směle naskočil na RV 4 a třepeš se na nich. Operoval jsi zde logikou, nejsem přesvědčen, že chápeš význam tohoto slova.
    Zkus si celou pasáž §17 přečíst znovu, odstavec a,b,c. Pokud to nepochopíš, není Ti pomoci.
    Já tvrdím, že na umělou mouchu mohu lovit na P vodě 7 dní v týdnu, a ani jednou nemusím mít zakroužkováno datum.
    Kontrolní otázka, jaké druhy ryb si při tomto způsobu lovu mohu ponechat?

      Nmedvěd - Profil | Pá 27.2.2009 22:51:23

      Pánové,smekám.Vydržíte opravdu,ale opravdu hodně

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:50:18

        jindraŠ >> To s tím odstavcem c) tam zřejmě máte taky když to sem dal zrovna kakr

          Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:50:08

          Eddy 75 >> tož čekej, to můžeš, pokud při tom nebudeš kontrolovat rybáře u vody, nic tím nezkazíš

            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:49:14

            jindraŠ >> Ale jako RS zná i RŘ

              NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:48:22

              Eddy 75 >> no a kakr odpovídal podle BP MRS, co je na tom k nepochopení. Jinak termín RŘ jako právnický termín neexistuje Existuje, Zákon, Vyhláška a BP jednotlivých úživatelů.

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:48:13

                hraji >> A čekám

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:47:46

                  hraji >> poslal jsem ti tam to samé co tady!!!

                    Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:46:52

                    Eddy 75 >> napíšu ti to zde veřejně. Nestojím o žádné tvoje SZ. Tu, kterou jsi mi poslal, jsem vymazal, aniž bych ji četl. Jestli se mnou chceš diskutovat, tak zde a nebo vůbec.

                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:45:37

                      jindraŠ >> Odpovídal jsem podle našeho RŘ

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:44:23

                        jindraŠ >> Já to ale četl. Kde se pletu prosím?

                          NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:43:37

                          Eddy 75 >>Napiš si Ing.Ličkovi,třeba Ti to vysvětlí,ale zdůrazni,že jde o MRS:-))

                            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:42:25

                            Eddy 75 >> Přečti si BP MRS a pak někoho kritizuj.Už jem Ti to jednou psal

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:41:51

                              hraji >> Všimni si, že v tomto článku kde jsou povoleny další způsoby lovu se muškách vůbec nepíše!!!
                              c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

                              ????????????????? Mohl by jsi reagovat prosím??????????????????????

                                NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:41:03

                                hraji >> Znovu opakuji,že v ostatních ÚS ,mimo Jč platí to,že když nemáš zakroužkováno nesmíš lovit přívlačí a na umělou mušku

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:40:43

                                  smradzjzd >> Když kakr nemá argumenty, tak z něj nic nedostaneš :o}

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:39:19

                                    hraji >> Všimni si, že v tomto článku kde jsou povoleny další způsoby lovu se muškách vůbec nepíše!!!
                                    c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

                                    Tak co také??? Může se chytat na mušky? To tam nikde napsané není!!!

                                      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:38:14

                                      Eddy 75 >>Ty jsi fakt ještě horší než jsem si myslel. Vidíš v tom textu slovo "také"? Co to asi znamená?

                                        NJapčák - Profil | Pá 27.2.2009 22:38:08

                                        smradzjzd >> ještě Ty se do toho ser! To je tam taky jasně napsáno.Přečti si to alespoň xy krát a pak mel, ať tě tady nerozeberou jak Eddyho, ten je zřejmě v začátcích a ještě mimo a zřejmě zatím nic moc nepřelouskal ale Ty?:-)))