Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:38:05

Eddy 75 >> No vidíš a kakr zase prozaje to co platí u nich.kapišto

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:37:24

    jindraŠ >> A pokud tam budu lovit, tak se musím přizpůsobit vašim podmínkám

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:36:49

      jindraŠ >> Pokud tam máte toto, tak se to liší od nás a pokud bych byl RS u vás, tak bych znal to co tam máte vy a proto se RS učí to co platí u ní v domské organizaci

        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:33:32

        Eddy 75 >> Bližší podmínky výkonu rybářského práva platné na pstruhových revírech JčÚS ČRS v roce 2009
        Na pstruhových revírech JčÚS ČRS je možno lovit všemi způsoby lovu povolenými v daném období roku sedm dní v kalendářním týdnu. Přivlastňovat si ryby lososovité (pstruh obecný /Salmo trutta/, pstruh duhový /Oncorhynchus mykiss/, siven americký /Salvelinus fontinalis/, lipan podhorní /Thymallus thymallus/) je možno pouze tři dny v kalendářním týdnu, tyto dny musí být v oddílu II povolenky k lovu (Evidence docházky a úlovků) označeny zakroužkováním datumu.
        A co říkáš na tohle,znalče :-)

          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:33:16

          kakr >> Všimni si, že v tomto článku kde jsou povoleny další způsoby lovu se muškách vůbec nepíše!!!
          c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:32:13

            jindraŠ >> Všimni si, že v tomto článku kde jsou povoleny další způsoby lovu se muškách vůbec nepíše!!!

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:30:32

              jindraŠ >> c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

                NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:29:30

                Todle nemá cenu, já du domů.
                A protože to dnes říkám už potřetí, tak už fakt du. Zdar.

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:27:40

                  jindraŠ >> Tak si to přečti tady níže

                    Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 22:26:40

                    kakr >> nějak tomu nerozumím, když zakroužkuji na P v MRS.
                    Můžu si ponechat kapra, nebo ne ?
                    U jiných způsobů, je podmínka "nelovené" pouštět, tady není zmínka, ale zas je vyjmenovaný co si můžu ponechat.
                    Jak to interpretujete vy?

                      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:26:16

                      Eddy 75 >> A teď mi dej odkaz,kde jsi to vzal.Ty znalče RŘ

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:24:28

                        jindraŠ >> Chytat můžeš na plavanou a položenou pouze na nástrahy rostliné

                          NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:22:57

                          Eddy 75 >> Tak odpovíš mi konečně jestli mohu chytat na Malši5P,když NEMÁM zakroužkováno?

                            NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:22:56

                            Eddy 75 >> A co je na tom divného? Přeci když jdu na WC, taky se nedivím, že jdu čůrat a nebo kakat.. Já na tom nic divného nevidím. Ty ano?

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:22:36

                              Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> takto si to myslím po důkladném přečtení

                                Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:21:17

                                jindraŠ >> já ti to nevysvětluji, to bych si nedovolil. Jen se hrozím chvíle, až budu chtít nahodit někde jinde než na milované HR, to si budu muset vzít právníka. Představa, že mě bude kontrolovat něco takového jako je Eda, mě bude strašit ve spaní.

                                  NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:20:57

                                  Eddy 75 >> Tak ano, či ne? Před chvíli tak a teď zas opačně? Zvláštní..

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:20:12

                                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Ve všem viz toto: Buď můžeš chytat na umělé nástrahy a umělou mušku a nebo na plavanou a položenou na nástrahy rostliné. - Nebo lze použít místo slovíčka také a nic se tím nezmění

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:19:36

                                      kakr >> samozřejmě, že ano

                                        NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:19:25

                                        Eddy 75 >> V čem?