Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:18:59

Pánové v RŘ je ale slovíčkaření co? :o}

    Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:18:00

    Eddy 75 >>
    ano či ne?

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:17:40

      Buď můžeš chytat na umělé nástrahy a umělou mušku a nebo na plavanou a položenou na nástrahy rostliné

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:16:29

        kakr >> samozřejmě čti to důkladně

          NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:16:12

          Eddy 75 >> No, tak větný rozbor by snad už + - mohl být jasný. A co obsah a nedej bůh širší souvislosti a následná transformace na náš případ?

            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:15:54

            hraji >> Mně to nevysvětluj.U nás kroužkujeme, nebo ne.No a já chci vědět od Eddyho jestli na níže jmenovaném revíru mohu chytat na umělou mušku nebo ne,když nemám zakroužkováno .Tečka

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:15:38

              To by se mohlo chytat na woblera na položenou :o}

                Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:14:58

                Eddy 75 >>
                neplácej o především a odpověz, nemám zakroužkováno datum a lovím na umělou mouchu.
                Je to v rozporu s vyhláškou a BP. Jasná odpověď ano či ne.

                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 22:14:44

                  Eddy 75 >> zase spojujes nastrahu s druhem ryb,..na to uz jsem te chytil ja asi pred hodinou

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:14:41

                    Tam to totiž je rozděleno slovíčkem také a jedná se buď o to a nebo o to

                      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:13:33

                      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> uznávám, že jsi rychlejší a jsem rád, že to tak je, přece jen jsi zvyklý pracovat svižně

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:13:33

                        Můžeš chytat na mušky a /////////// také na plavanou ......

                          Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:12:50

                          jindraŠ >> právě to slovíčko"také" je hrozně důležité, protože připouští obě možnosti, jak přívlač a mušku a také položenou a plavanou na .....

                            NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:12:45

                            hraji >> Neopisuj! :)
                            Ono mu to stejně nedojde. Vsadím se! :)

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:12:38

                              To bych mohl chytat přívlačí kdykoli protože chytám okouny a ten hájený není

                                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:12:02

                                kakr >> Ona umělá muška je především určena pro lov ryb lososovitých

                                  Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:12:00

                                  Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >>
                                  nenapovídat!!

                                    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:11:33

                                    Eddy 75 >> Neodpověděl jsi mi.

                                      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:11:32

                                      Eddy 75 >> ale tam je takové kouzelné slovíčko "také" a to znamená, že můžeš lovit stejným způsobem jako losovité (přívlač a umělá muška) a také na plavanou a položenou na rostlinné nástrahy.

                                        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:10:56

                                        Eddy 75 >>
                                        Já nemám datum v kroužku a lovím na umělou mouchu, páchám něco špatného?