Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:10:47

hraji >> hraji a když lovím ryby ostatní?:-) Vaše BP jsou mi malilinko jasný.

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:09:24

    kakr >> Protože pokud chytáš jinak než na položenou a na plavanou na nástrahy rostliného původu, tak chytáš na umělou mušku a datum máš mít zakroužkovaný a tak se značí lov ryb lososovitých

      NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 22:09:19

      Eddy 75 >> Vidíš tam to slovíčko "TAKÉ"? Já ho vidím, logicky bys ho měl vidět taky. Ale ono je to jedno, protože tady se stejně pohybujeme mimo, jak už nám Jindra řekl.. a co ty zatím ani netušíš..

        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:09:01

        Eddy 75 >>
        Opravdu rozumíš psanému slovu, dobře si odpověď rozmysli.

          Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:08:30

          jindraŠ >> když nemám zakroužkováno, mohu lovit ryby nežádoucí (fuj to zní blbě), a ty mohu lovit stejným způsobem jako lososovité, tedy na umělou mušku. Ale to platí pouze v MRS. To vaše neznám, to píšu na rovinu.

            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:07:28

            Eddy 75 >> já se ptal jestli můžu lovit na umělou mušku,když nemám zakroužkováno na konkrétním pstruhovém revíru.

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:07:11

              kakr >> logicky ano

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:06:43

                jindraŠ >> No vždyť píšu, že předpokládám, že je to pstruhový revír

                  Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:06:23

                  Eddy 75 >>
                  máš na mysli

                  c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

                  Z toho vyvozuješ, že lovit ryby nelosovité nelze na umělou mušku?

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:06:03

                    jindraŠ >> když nemáš zakrouškováno, tak nelovíš lososovité ryby a tudíž můžeš lovit ryby na nástrahu rostliného původu

                      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:05:09

                      Eddy 75 >> Ano to značí to P za 5.

                        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:04:30

                        kakr >> Problém byl spíš jestli můžeš na P vodě lovit na umělou mušku když nemáš zakroužkováno.

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:03:54

                          jindraŠ >> předpokládám, že je to pstruhový revír

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:03:11

                            Bosanac >> Tebe já ale první neurážel jako to dělal on

                              NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 22:02:35

                              Eddy 75 >> protoze ses si vedom vlastni lzi.. jak bys to tu vystavil tak jak stanovisko kohosi kdo ma stejnou vahu jak pokladni v makru.. nic proti ni :)

                                NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 22:02:30

                                Eddy 75 >> Když jsi takový znalec,můžu na revíru např. Malše 5P lovit na umělou mušku bez zakroužkování?

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:02:28

                                  kakr >> V tom céčku co jsi sem zrovna umístil

                                    NBosanac - Profil | Pá 27.2.2009 22:01:50

                                    kakr >> Neni zvanil , on je trotl . A to ne ledajaky .

                                      Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 22:01:40

                                      Eddy 75 >> po tom co zde předvádíš s nadávkami a neustálým omíláním si mě přesvědčil, že než s tebou, se fakt člověk spíš domluví s metrem dřeva

                                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:01:39

                                        hraji >> ale kakr má RS a tam snad zkoušky na toto nedělal?