Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

kakr - Profil | Pá 27.2.2009 22:01:27

jindraŠ >>

§ 17 vyhlášky č. 197/2004 Sb.



(1) V pstruhovém rybářském revíru je povoleným způsobem lovu ryb



a) lov přívlačí od 16. dubna do 31. srpna,

b) lov na umělou mušku od 16. dubna do 30. listopadu,

c) v případě lovu jiných ryb než lososovitých je povoleným způsobem lovu také lov na položenou nebo lov na plavanou, a to pouze na nástrahu rostlinného původu.

Kde je problém s rostlinou nástrahou?

    hraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:01:25

    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> dávám Ti milý kolego zcela za pravdu, bylo to zcela zbytečné, ale zase jsem se u toho nasmál, jako při nejleší grotesce.

      Eddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 22:00:22

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ne než aby se tu řešilo co sem nepatří

        hraji - Profil | Pá 27.2.2009 22:00:04

        Eddy 75 >> víš u nás v MRS žádný RŘ nemáme, tak proto. A nejde o ten soud, jde o logiku věci a o princip, ale to je těžké ti vysvětlit.

          Puntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:58:29

          hraji >> Jsem z toho všeho smutný. Dostal tu ve dvou vláknech, jak by Miloš řekl, mrak bonitního materiálu a on si na koci diskuse dovolí říct, že na něm dokazování není, že je to teď chvíli na protistraně, protože jemu se obhajoba jeho tvrzení zrovna nedaří.
          A já se ptám: Má smysl bavit se s někým takovým o právu a tvrdit mu, že o tom může rozhodnout jedině soud, jak jsem mu tvrdil již v prvních příspěvcích této otázky?
          Nemá.

            hraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:58:11

            Japčák >> promiň, opravdu ti nerozumím. Klidně si piš co chceš, požívej u toho, dělej u toho co chceš, klidně si u toho zdřímni.
            Nepochopil jsi co jsem napsal, já nechápu tebe. Tak je to asi správné. Tím považuji debatu s tebou za ukončenou.

              Pavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:57:56

              Eddy 75 >> radsi se omluvis nez bys uznal ze jsi lhal...

                jindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:57:13

                Eddy 75 >> A ty ho znáš?

                  kakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:57:13

                  Eddy 75 >>
                  jsi obyčejný žvanil, nic víc.

                    Eddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:56:45

                    hraji >> Já to ale nikam k soudu netahám

                      Eddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:55:48

                      kakr >> hledej šmudlo, ale to sem vůbec nepatří a je to diskuze o nečem jiném. To se ti radši omluvím aby si tady tím nezatěžovat jiné přispěvovatele. Radši nám napiš jak je možné, že neznáš RŘ

                        hraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:55:21

                        Eddy 75 >> dokážeš si představit, že by u soudu řekl státní zástupce soudci, pane předsedo senátu, já už ten důkaz o vině hledal dost dlouho a nemohu ho najít, tak teď ať hledá obžalovaný nějaký důkaz o své nevině.
                        Byl by za blázna.

                          Japčák - Profil | Pá 27.2.2009 21:55:08

                          hraji >> zase odbočuješ, nečteš, nerozumíš, nechceš rozumět!!! :-)
                          Nikde v otázce není zmínka o nějakém Brnu a lovu plotic třeba i když někdy se TO může stát že, ale né záměrně! Ale takový wobík bez háčku např. po vytření štik..to by byla paseka, to by bylo záběrů..to by se to trénovalo, to by se wobrelky zkoušely.....TOTO Ty obhajuješ?

                          zase jenom planceš, motáš...nepožil jsi? To bych bral, ale i tak. Já když jsem pod vlivem tak o jasných věcech nediskutuji:-)

                            kakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:53:10

                            Eddy 75 >>
                            Tak napiš jaké slovo to bylo.

                              Eddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:52:59

                              hraji >> NENE já to hledal hodně dlouho, tak ať se snaží taky

                                Pavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:52:53

                                Eddy 75 >> hele treba to nebylo sproste slovo ale jen slovo ktere neznas... :)

                                  Eddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:52:10

                                  kakr >> Ne slovo trotl jsi nepouži ale jiné

                                    Puntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:51:15

                                    Chlapi, tohle asi vážně nemá cenu. Pá 27.2.2009 21:49:06
                                    On to fakt nechápe. :( On není ani nastrčenej, ani se nám to nezdá, ona je to přece jen pravda. :(

                                      hraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:50:46

                                      Eddy 75 >> ty tvrdíš, že tě kakr urazil. Je tedy na tobě, aby jsi dokázal, že to je pravda.
                                      Kakr tvrdí, že tě neurazil a je známo, že nevina se neprokazuje, prokazuje se vina, takže ukaž, kde tě kakr urazil.

                                        kakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:50:33

                                        Eddy 75 >>
                                        Tak se pochlub, zda jsem Ti nadával do trotlů jaky Ty mě.