Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:49:56

Tak na tohle nemám

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:49:06

    jindraŠ >> Kakr se pyšní hospodářem a sám psal, že je i RS a tak by měl vědět to samé.

      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:48:29

      Eddy 75 >> na rozdíl od tebe znám Braňa Ličku osobně. S tím co napsal, se ovšem dá polemizovat. Je to o pohledu na věc. A při veškerém respektu k němu dál tvrdím, že rozhodnoout může jen soud. Nikdo jiný v tomto státě nemůže dá závazné vysvětlení zákona. Je to jen další názor, nic víc.

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:48:11

        Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Musím? Ať dokáže opak

          NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:47:38

          Eddy 75 >> hospodář a RS v MRS,ani to nechápeš

            NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:47:06

            Eddy 75 >> Jestli seš chlap, tak své tvrzení o "prvních" urážkách dokážeš.

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:46:55

              jindraŠ >> Je to hospodář a RS v jednom !!! Tak kdo má vědět víc??? Já chybu uznám vždy když zjistím, že jsem ji udělal, ale takovýhle machr to neumí

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:45:51

                hraji >> On mě urážel první a já čekám omluvu.

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:44:54

                  kakr >> si to najdi trotleeee, já vím, že ti to můžu psát jelikož jsem si jistý, že jsi urážel první!!!

                    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:44:18

                    Eddy 75 >> Do prdele jako Ty víš hovno o BP MRS tak zrovna kakr taky není povinen znát BP ČRS,pokud nemá republikovou povolenku.Nakonec i v JčÚS je to jinak než uvádíš.Tak vychladni.

                      Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:44:18

                      Eddy 75 >> uvědomuješ si, že urážkami jiných ze sebe myslitele a znalce zákona neuděláš? Mohu ti na 100 % říct, že i když se občas na všem s kakrem neshodneme, na rozdíl od tebe to má v hlavě srovnáno a ví nejen co dělá, ale i co píše.
                      Náš kolega drda říká, a má pravdu, že hlupáka ze sebe musí na MRKu udělat každý sám.

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:44:13

                        jj je to tak

                          Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:43:43

                          Eddy 75 >>
                          Tak sem hoď link jaká urážka to byla, určitě to bude zajímat víc lidí.

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:42:26

                            kakr >> Uooooo a hospodář a RS v jednom? No ono je to tak, že nikdo není 100 procentní a splízt se může každý

                              NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:41:25

                              jindraŠ >> Tak teď tomu nerozumím..
                              Chceš říct, že když obrátil, začal teprve plácat? Jestli jo, tak to tu vzdávám. Na tohle fakt nemám. :)

                                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:40:50

                                kakr >> ouuuuuuuuuu kakr že by jsi se spletl???

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:40:16

                                  Abych sám v této otázce měl jasno, tak jsem tento dotaz zaslal na ČRS a zde je odpověď:

                                  Dobrý den,
                                  lov ryb přívlačí s nástrahou bez háčků lze považovat za lov přívlačí. Ve smyslu popisu lovu přívlačí v příloze č. 7 k vyhlášce č. 197/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů, má nástraha podle své konstrukce nejvýše 3 háčky (jedno, dvoj nebo trojháčky). Tedy i nástraha bez háčku splňuje popis nástrahy určené k přívlačí.

                                  S pozdravem
                                  Ing. Branislav Ličko
                                  vedoucí hospodářského oddělení
                                  -----------------------------------------
                                  Český rybářský svaz - Rada
                                  Nad Olšinami 31
                                  100 00 Praha 10
                                  Mobil: 602 662 061, Tel.: 274 811 751, Fax.: 274 811 754
                                  E-mail: licko@rybsvaz.cz, www.rybsvaz.cz

                                    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:39:47

                                    kakr >> kakr:pozor pletete dohromady BP MRS a BP ČRS.V ČRS opravdu když nemáš zakroužkováno tak můžeš lovit pouze na rostlinou nástrahu.Mimo JčÚS

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:38:49

                                      Japčák >> Možná jsi nečet odpověd na tuto otázku z ČRS a tak je na čase ji se opět dát

                                        NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:37:51

                                        kakr >>
                                        Víš co je nejhorší? On je o tom přesvědčený..
                                        Eddy 75 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 27.2.2009 21:28:12
                                        Puntík >> Co je na tom špatného, mi řešíme pstruhovku!!!

                                        Pokud nemáš zakroužkovaný datum, tak chytáš nelososovité a potom na mušku chytat nesmíš, ale pouze na nástrahu rostliného původu - co je na tom k nepochopení?