Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:37:48

kakr >> čti trotle a všimni si, že jsem se do toho zamotal a uznal chybu. Ty ale trotle neuznáš, že jsi mě urážel první viď? Už jsi to našel?

    NJapčák - Profil | Pá 27.2.2009 21:36:28

    Eddy 75 >> Ano, jistě, já vím, ale podle některých bych mohl "trénovat" i v době hájení, mimo vláčecí sezonu:-)
    Doporučil bych a nejen Tobě si TO dobře přečíst.. já vím někdy se nedaří:-)

    A děkuji, jsi hodný že můžu v sezóně trénovat i bez háčků:-)

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:36:16

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ne neměl!!! Při lovu se zakrouškovaným datumem chytám ryby lososovité a bez zakrouškování to zrcadlově neplatí :o}

        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:35:54

        Eddy 75 >>
        Trotla a to hodně velkého jsi ze sebe udělal odpovědí -

        Eddy 75 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 27.2.2009 21:22:44
        smradzjzd >> Pokud nemáš zakroužkovaný datum, tak chytáš nelososovité a potom na mušku chytat nesmíš, ale pouze na nástrahu rostliného původu - co je na tom k nepochopení?

        Tento svérázný výklad je hoden tesání do žuly.
        Dokud je čas, zajdi na úřad a vrať certifikát RS.

          Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:35:47

          Eddy 75 >> šak to je taky zapeklitý problém s kapry na P, a to jsme ještě nezačali rozebírat co je a co není umělá nástraha

            Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:35:28

            Eddy 75 >> je lepší když se to stane tady, než u vody. .-)))

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:34:56

              šlo o to když datum zakroužkuješ, tak chytáš lososovité na umělé nástrahy, ale po otočení to není stejné

                NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:34:27

                Eddy 75 >> To nevadí. Těší mě, že nezpochybňuješ druhou část mého tvrzení.
                Dobrou všem.

                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:34:10

                  Eddy 75 >> ale v podstate jsi mel pravdu vid :)

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:33:18

                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Ale jestli si si všiml, tak jsem uznal, že jsem se zamotal

                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:32:51

                      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Nenaběhl, jen jsem se zamotal

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:32:14

                        Ale nástraha je jasně specifikovaná tak, že má 0 - x háčků a wobler bez háčků je přesně toto

                          NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:30:06

                          Eddy 75 >> Dvakrát jsem tě varoval, že si nabíháš na vidle a ty ne a ne si nechat říct.. A máš to. Jsi hloupý a nejhorší na tom všem je, že si to nechceš ani připustit.

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:29:59

                            Sven >> sven >> jj to ano, nějak jsem se do toho zamotal

                              NCarpHunder - Profil | Pá 27.2.2009 21:29:46

                              trénovat hody? trénovat nástrahu? odstrojenou? i tak nevím proč by to kdo dělal, asi jen z popudu čecháčka, který vymýšlí stále jen kraviny, jak něco obechcat, aby byl v popředí sledovanosti, i když obechcává funkční rozvodovou skříň, protože to přeci není zakázaný, v době nočního proudu..... :o)

                                Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:29:42

                                jindraŠ >> do BP MRS bych se nepouštěl, tam si jistý nejsem :-))

                                  Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:28:53

                                  Japčák >> mám pocit, že jsi zahleděný do přívlače a nechápeš, o čem tu je řeč.
                                  Věř, že pokud bude někdo vláčet v době, kdy to je zakázané, tvrdě jej postihnu a poženu k odpovědnosti. A steně to udělá i kakr. Ale odmítám kriminaizovat a postihovat činnost, která ve své podstatě není lovem ryb. Tedy nespadá do pravomoci RS.
                                  Řeči o rušení ryb jsou v bezmála půlmilionovém městě, kde kolem řeky projedou desetitisíce aut, k ničemu. Mimochodem, když budu lovit na plavanou, mohu ryby taky stresovat.

                                    NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:28:15

                                    Eddy 75 >> Prosím, vezmi si před sebe tu malou knížečku a odkaž mě na příslušný odstaveček, podle kterého nesmím chytat "nelososovité" ryby na umělou mušku. Dík.

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:28:12

                                      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Co je na tom špatného, mi řešíme pstruhovku!!!

                                      Pokud nemáš zakroužkovaný datum, tak chytáš nelososovité a potom na mušku chytat nesmíš, ale pouze na nástrahu rostliného původu - co je na tom k nepochopení?

                                        Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:27:16

                                        Eddy 75 >> Právě si střelil vedle. Lov ostatních, tedy nelososovitých ryb na pstruhové vodě je povolen i na umělou mušku.