Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:26:35

kakr >> Dokaž si to sám trotle. Já si to našel a teď hledej ty. Dalo mi to zabrat

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:24:57

    Japčák >> Jistě ale tady šlo o dobu mimo vláčecí sezónu. V sezóně si klidně trénuj bez háčků

      NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:24:10

      A je to tady! Potvrzeno! Je to blázen a placku nemá!

      N Eddy 75 - ® [Poslat soukromou zprávu.] Pá 27.2.2009 21:22:44
      smradzjzd >> Pokud nemáš zakroužkovaný datum, tak chytáš nelososovité a potom na mušku chytat nesmíš, ale pouze na nástrahu rostliného původu - co je na tom k nepochopení?

        Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:23:59

        Sven >> sven >> no konečně, je to ale fuška, legálně zmasit prasečkina na umělou nástrahu na P

          Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:23:51

          Eddy 75 >>
          Tak Edáčku, jistě budeš schopen své tvrzení o urážce doložit. Hoď sem link na vlákno s datem kdy jsem tak učinil.

            NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:23:48

            Sven >> sven >> No u smradzjzd by jsme ještě museli zabrousit do MRS :-)

              Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:23:29

              smradzjzd >> Tak není co řešit. Je Tvůj. :-)))

                Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:23:16

                Eddy 75 >> píše se skutečně. Ano, je to tak. A je to tak protože jsi svoji otázku na Puntíka logicky špatně postavil.

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:22:44

                  smradzjzd >> Pokud nemáš zakroužkovaný datum, tak chytáš nelososovité a potom na mušku chytat nesmíš, ale pouze na nástrahu rostliného původu - co je na tom k nepochopení?

                    NJapčák - Profil | Pá 27.2.2009 21:22:41

                    hraji >> zase odbočuješ a zase jsi si to důkladně nepřečetl a je to s vykřičníkem !

                    ....a vedení nástrahy na svazových vodách. jedno samozřejmě zdali na MP nebo na pstruhovce, já osobně žádnou vodu nepreferuji. To jen tak mimochodem.
                    Neplanci tady žádné klíčenky (sám ji mám), žádné závodníky, je to přece jedno.
                    Otázka je jasná o koho se jedná a na co "zkouší"..
                    RŘ je též v tomto zcela jasný.
                    Stresování atd. možné následné poškození rybek v době hájení, vědomě drážděné a následné LOVENÍ ať chtěné nebo nechtěné - rybka neví že je TO bez háčků a že rybář s platnou povolenkou v době hájení jen zkouší.
                    Chodí tady kde kdo a Ty a další dáváte nebo legalizujete přívlač v době hájení, což je smutné:-(
                    Zdali je nástraha bez háčků je nepodstatné.

                    Přikládám další důvod nebo důvody proč někdy když je přívlač povolena lapám bez háčků.
                    Modelová situace:Rybky jednoduše nechci sežrat. A nebo již nějakou mám a další nechci. Ale LOVIT mě baví. Tak lapám bez háčku, ků. Záběr a dokonce i rybku uvidím a dokonce i nějakou, někdy větší. Mě TO stačí. Můžu se k ní třeba zítra vrátit.....bavím se o době kdy je přívlač povolena aby to zase tady někdo nepřekrucoval , jak je tady kolikrát vidět.

                    Pokud ani tomuto nerozumíš a napíšeš zase že ON je jen závodník který si chtěl potrénovat s klíčenkou od rapaly, tak níže uvedená zmínka o blbovi je špatně.

                    přívlači zdar

                      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:22:40

                      Eddy 75 >> No a někde ne.

                        Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:22:26

                        smradzjzd >> pokud tam je plovátko povoleno tak ano. Např. v Sev.ÚS je kul. plovátko na pstruhových vodách zakázáno. Vyjimky jsou jen na některých pstruh. nádržích.

                          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:22:00

                          Eddy 75 >> tomu neverim..

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:21:29

                            Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Myslíš tím, že je trotl? To ale on je a první urážky se dopustil on v jiné diskuzi vůči mě

                              Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:20:46

                              Eddy 75 >> plovátko je povoleno, ale v povolence mám vyznačeno "nedravé"

                                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:20:26

                                jindraŠ >> Někde plovátko a zatížení mimo mušku povoleno jest

                                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:20:14

                                  Eddy 75 >> jeste se vratim.. i kdyby clovek s kterym diskutuji nemel pravdu a 100x tvrdil ze ano, nikdy bych si ho neodvazil nazvat tim cim jsi nazval kakra... mel by ses stydet..

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:19:46

                                    smradzjzd >> Pokud to kulové plovátko bude v daném revíru povoleno je to stejně sporné jelikož máž v tu chvíli zakroužkovaný datum v povolence a tudíš se jdeš zabývat lovem ryb lososovitých

                                      Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:18:39

                                      jindraŠ >> a v ostatních ÚS ?

                                        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:18:25

                                        Eddy 75 >> Máš zmatek v Zákonu a Vyhlášce.Nebudu Tě zatěžovat ještě BP JčÚS.No a pokud Tě to tak moc zajímá tak si je na jejich stránkách najdi a zděl mi svůj názor:-)