Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:18:07

hraji >> A je to tak zkutečně?

    Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:17:32

    Eddy 75 >> a když dám místo splávku kulové plovátko, můžu si už konečně odnést z P toho kapra chycenýho na umělýho červa ?

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:17:21

      kakr >> To jsi

        Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 21:17:12

        Eddy 75 >> já mohu na 100 % říct, že mám pravdu, dokonce i puntík může na 100 % říct, že má pravdu, a dokonce i pavouk28 může na 100 % říct, že má pravdu. A věř či nevěř, i ty můžeš na 100 % říct, že máš pravdu.
        To je totiž logický chyták. Jestlipak na něj přijdeš?

          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:17:01

          Pavouk‌ >> Pavouk28 , Puntík ani jeden nejste schopni napsat, že si ste svým názorem jisti na 100%

            Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 21:16:50

            Pavouk‌ >> Pavouk28 >>
            Ahoj, velkovezíre. Jsi na tom líp jako já, já jsem jen trotl.

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:15:46

              jindraŠ >> Ale to nevím proč, ale otázka je jak tam ty mušky dostane jen pomocí vlasce, ale někde je povoleno i plovátko a splávek a bročky k muškám

                NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:15:29

                Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> taky uz jdu..jsem zklaman..nemam titul vezira.. odchazim..bdete

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:14:21

                  Sven >> sven >> Právě, že můžeš!! Já si nevšiml, že tam píšeš bez zátěže

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:13:34

                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Můžeš říct na 100% že máš pravdu?

                      NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 21:13:27

                      Sven >> sven >> V JčÚS bys mohl narazit

                        Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:13:07

                        Eddy 75 >> ne já ho mohu použít místo mušáku.

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:12:55

                          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> No ale to by tu nemohl být stejný názor, že se nemůže používat wobler bez háčků mimo vláčecí sezónu :o}

                            NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:12:26

                            Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Já už du. Todle je opravdu odolný kus a já to vzdávám. Snad se chytli za rypák alepoň ostatní.

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:11:39

                              Sven >> sven >> jo samozřejmě používáš ho místo vláčáku. To ano. Není specifikováno jakou musíš použít udici pro daný lov

                                NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:11:10

                                Eddy 75 >> Edo, bacha, vidle jak noha!

                                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:11:01

                                  Eddy 75 >> spokojim se s tim vezirem radsi..

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:10:10

                                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Když začneš od absolutního začátku, tak ti to ani dlouho trvat nebude

                                      Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:10:00

                                      Eddy 75 >> Jak mohu s feedrem chytat na položenou, pokud jak píši, nepoužiji žádnou zátěž ani plovák. Definici položené máš jistě v malíčku . Představ si, že na něm mám tři návazce a na každém jednoháčku jednoho umělého červa . :-)

                                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:09:09

                                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ale tady jsou na tuto věc názory stejné!!!