Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:08:01

Eddy 75 >> tak zacni s tim vezirem...

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:07:08

    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> To ale není otázka "Tak si to přečti celé!!! A pokud nikoho nenajdeš, tak ti budu říkat velký vezíre." Co je v tom za otázku?

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:06:11

      Sven >> sven >> Protože feederem chytáš na položenou! Ale můžeš ho použít jako vláčák , ale pak už vláčíš

        NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:06:07

        Eddy 75 >> neumis odpovedet ani na jednu otazku jinak nez dalsi otazkou...

          Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:06:00

          smradzjzd >> když plaveš tak ne. Tam smíš použít jen nástrahu rostlinného původu.

            NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 21:05:12

            Eddy 75 >> Bacha! Vidle!

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:05:07

              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Tak si to přečti celé!!! A pokud nikoho nenajdeš, tak ti budu říkat velký vezíre.

                Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:04:49

                Eddy 75 >> a když chytím kapra při lovu lososovitých, můžu ho vzít?

                  Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 21:04:07

                  Eddy 75 >> a proč bych nemohl chytat s feedrovým prutem na umělou mušku, potažmo i s umělým červem, pokud při tom nebudu používat žádný plovák ani zátěž?

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:04:03

                    smradzjzd >> Na pstruhovce můžeš plavačkařit, ale na nástrahu rostliného původu a to guma není

                      NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:03:44

                      Eddy 75 >> kdo ze zde diskutujicich ma tvuj nazor?

                        Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 21:03:03

                        Sven >> sven >> mám vyznačeno v zápisu "lov nedravých ryb" a plaváčkuju, tak můžu ?

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:02:47

                          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jak vidíš i na toto je u RS rozdílný názor a nejsem sám kdo tento názor zastává. Můžeš to ty říct na 100%?

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 21:01:36

                            Sven >> sven >> Když z toho vytvoříš mušku ok, ale rozhodně to není nástraha rostliného původu, tak na fedeer asi ne

                              NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 21:00:39

                              Eddy 75 >> usmevne... vic neni treba dodavat

                                Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:59:10

                                smradzjzd >> můžeš s ním chytat i jako s umělou muškou. Je umělý a je to vývojové stádium hmyzu. :-)

                                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:59:10

                                  Pavouk‌ >> Pavouk28 >> já je znám, ale ty zřejmě ne a když něco nevím, tak se to právě pokouším zjistit

                                    NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:58:41

                                    Eddy 75 >> skoda ze nejsi odsud, potrebujes doplnit znalosti nejen v pravech ale hlavne povinnostech

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:57:32

                                      smradzjzd >> To je teprve otázka ošemetná

                                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:57:03

                                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> já klidně