Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 20:56:52

Můžu na P chytat kapry na plavačku na umělý červy ?

    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:56:47

    jindraŠ >> Já už to měl napsané

      NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:56:44

      Eddy 75 >> ja se za placku a "moje" pravo neschovavam...

        NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:56:23

        Eddy 75 >> Nepapouškuj :-)

          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:55:34

          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> nápodobně

            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:54:54

            Sven >> sven >> Jo vnadění? No specifikace je pouze nástraha rostliného původu o vnadění tam nic není, tak můžeš

              Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:54:51

              jindraŠ >> Přesně jak píšeš. O vnadění se nic nepíše. Takže klidně i když mě uvidí kdokoli. :-)))

                NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:53:59

                Eddy 75 >> to se mas cim chlubit po tom co tu predvadis

                  NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:53:07

                  já z toho mám i zkoušky :o} 40/40

                    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:52:27

                    Sven >> sven >> Když Tě nikdo neuvidí:-)) Ale zajímavá otázka, přikázání rostliného původu je pouze u nástrahy.O vnadění se nic nepíše.

                      NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:51:33

                      Eddy 75 >> ja ho narozdil od tebe mam prectenej.. a bohužel s rybarskym radem si nevystacis...

                        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:51:28

                        jindraŠ >> nojo no stane se

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:50:23

                          Sven >> sven >> snabit?

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:49:58

                            Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Slovíčkaříš? Tak si pořádně to slovíčkaření v RŘ přečti a nehaj tady nesmysly

                              NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:49:57

                              Eddy 75 >> A proč mi to stále opakuješ o tý mušce?:-))

                                Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:49:20

                                jindraŠ >> také jedna kontrolní otázka. Mohu 16.4. na pstruhovce při lovu na feeder vnadit bílými červy ?

                                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:47:53

                                  Eddy 75 >> pletes si pojmy s dojmy.. je rozdil moje pravo a moje opravneni.. co tam mas dal?

                                    NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:46:56

                                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> ne ale mam hezkej vecer i bez bileho sexu :) a jsem v ocekavani co se jeste dozvim.. jelikoz eddymu je nejmene 21 let predpokladam ze ma neco v zaloze :)

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:46:54

                                      jindraŠ >> Odpověď po několikáté!!!!! Na mušce ne!!! Jo ty myslím v období kdy lov přívlačí je zakázaný :o} Tak tam nesmíš

                                        Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:46:22

                                        jindraŠ >> pokud ho budeš mít v kapse, tak ano :-)