Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:45:53

Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Jsem toto oprávněn!!!

    NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:45:10

    Eddy 75 >> jindraŠ - ® Pá 27.2.2009 20:28:13
    sven >> Na umělý mušce rozhodně ne
    Všimni si,že reaguji na umělou mušku.Jinak testovací otázka.Můžu mít na pstruhovce dvojháček 2.9.?

      NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:45:08

      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Myslíš, že se něčemu přiučíš?
      Hele, Znojmo-Rakovník 265km.. Necelé čtyři hodiny cesty i s přestávkou na čůrání. Zítra se ti to stejně nebude chtít psát. A budeš mít zkušenost s aplikací práva v terénu. No to bude před komisí k nezaplacení.

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:44:12

        Sven >> sven >> Nic se mi neotevřelo

          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:44:04

          Eddy 75 >> to ale nejsou tva prava ale jsi pouze poveren k jejich vykonu.. ale stale pevne doufam ze nejsi..

            Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:44:03

            Eddy 75 >> ty bys u nás dlouho RS nebyl, pokud bys vůbec udělal zkoušky.

              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:43:29

              V případě, že osoba spáchala přestupek nebo trestný čin, nebo z jehož je důvodně podezřelá

                Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:43:08

                  NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:41:50

                  P.S. chtel jsem dnes psat diplomku ale udelam jsem dobre ze jsem tu :)

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:41:13

                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Práva RS

                      Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 20:41:12

                      Jak velkou plochu ledu musím odstranit, aby se nejednalo o lov ryb pod ledem?

                        Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 20:41:12

                        Pavouk‌ >> Pavouk28 >>
                        Mého práva - je jen definice zneužití pravomoci veřejného činitele.....

                          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:40:59

                          Eddy 75 >> ja nic nepsal o zpameti.. ale jelikoz chces byt neceho ucasten musis znat pravidla, a je jedno zda rybolovu nebo silnicniho provozu nebo clovece nezlob se.. bavis me cim dal vic..

                            Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:40:45

                            Eddy 75 >> jistě, tvojí povinností je se těmi zákony řídit, a kontrolovat jejich dodržování. Jak se chceš řídit něčím, co zjevně neznáš?

                              NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:40:40

                              jindraŠ >> Dvojháček na pstruhovce použít můžeš, ale ne na umělé mušce. Bylo to psáno jako reakce na dotaz a nevytahuj to z kontextu

                                NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:39:11

                                Eddy 75 >> co to je "meho prava" ? :)))

                                  NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:38:37

                                  Sven >> sven >> sven - ® Pá 27.2.2009 20:27:09
                                  Eddy 75 >> a proč bych nemohl použít na pstruhovce dvojháček ?
                                  Já zase reagoval na tohle

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:38:25

                                    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> To platí ovšem pro každého - znáš je? To se pleteš. Kde je psáno, že je musím znát na zpaměť???

                                      NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:38:21

                                      hraji >> s díky prijimam :)

                                        NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:37:51

                                        Eddy 75 >> naopak to je tvoji povinnosti... neznalost zakona neomlouva..