Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:37:31

Každopádně při tomto způsobu lovu povolenku odeberat na základě mého práva mohu a pak ať ti ji komise třeba vrátí. Já měsíc bez papírů nebudu

    Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:35:40

    Pavouk‌ >> Pavouk28 >> děkuji Ti dobrá vílo, máš u mě velkého dobrého panáka v JH

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:35:23

      hraji >> Mojí poviností není znát doslovně zákony

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:34:47

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> A co já stím, tak si s hraji pohovoř

          Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:34:08

          Eddy 75 >> promiň, co jsi psal? Překopíruj? To je definice lovu ryb. Evidentně ji neznáš. Nic kopírovat nebudu, najdi si jej na www.mvcr.cz v sekci legislativa a Sbírka zákonů od roku 1945

            NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:34:04

            Eddy 75 >> kdyz ses lenosnej cist zakony mas tu odkaz o kterem psal hraji

              NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:33:29

              Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> snad prijede nejaky princ a osvobodi nas :)

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:33:28

                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> A co s tím?

                  Nkakr - Profil | Pá 27.2.2009 20:33:12

                  Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >>
                  Budu Ti nosit buchty, jaký máš radši, makový, nebo tvarohový? Žena je excelentní kuchařka.

                    Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:33:02

                    smradzjzd - ® Pá 27.2.2009 20:09:12
                    A s woblerem se čtyřháčky je to lov ryb, nebo ne? Já jsem reagoval na tento příspěvěk a ne na Puntikův. A zde se o žádné pstruhovce ani mouše nepíše.

                      NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:31:47

                      Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Proto ta výbava..

                        NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:31:44

                        Eddy 75 >> j)

                        lovem : činnost směřující k ulovení ryby nebo vodního organizmu v rybníkářství anebo ulovení a přisvojení si ryby nebo vodního organizmu při výkonu rybářského práva za podmínek stanovených tímto zákonem,

                          NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:30:51

                          Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> hele popravci soud zaseda jen v pracovnich dnech..

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:30:06

                            tak se překouk to je lidské :o}

                              NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:29:55

                              Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Bohužel nevidím jiného východiska, než že to my dva dotáhneme až do rozhodnutí soudu. Hraješ RS, já turistu koupajícího na prutě kus plastu. Zítra v 9:00 u rybárny. Pro sichr si vem papuče, pižamo a kartáček na zuby. Vezmu si to taky.

                                NjindraŠ - Profil | Pá 27.2.2009 20:28:13

                                Sven >> sven >> Na umělý mušce rozhodně ne

                                  NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:27:44

                                  Sven >> sven >> Čti pořádně.

                                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:27:44

                                    Sven >> sven >> Můžeš, ale ne na mušce jak byl dán příklad

                                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:27:13

                                      hraji >> tak to sem nakopíruj, nechce se mi hledat přesné znění

                                        Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:27:09

                                        Eddy 75 >> a proč bych nemohl použít na pstruhovce dvojháček ?