Trénování hodů woblerem

Zdarec všem, je možné si jít s odstrojeným woblerem (bez háčků) legálně trénovat mimo vláčecí sezónu hody a vedení nástrahy na svazových vodách? Nebo po mě někdo půjde a může mi případně zabavit povolenku? Osobně si tedy myslím, že v takovém případě ji ani nemusím mít u sebe. Předem dík za info.
Autor diskuse: Zlejšek - Profil , 22.2.2009 dravci - RŘ, MO, svazy

NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:25:00

Eddy 75 >> a co to ma spolecneho s pytlactvim? vzdalujes se od tematu a utikas z otazek..

    Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:24:53

    Eddy 75 >> podívej se co píše zákon 99/2004SB. v paragrafu 2 v bodě j) a pak mi vysvětli, jak se to shoduje s tím, co zde tvrdíš.

      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:24:20

      Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> meleš už blbosti

        NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:23:16

        Pavouk‌ >> Pavouk28 >> To je pravda, ale umělá nástraha je určena pro lov ryb dravých, nebo je to dle tvého názoru jinak?

          NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:22:35

          Eddy 75 >> A můžu do vody házet na vlasci myš? Bez háčku?

            Nhraji - Profil | Pá 27.2.2009 20:22:07

            Japčák >> nerozumím tomu co píšeš. Otázka je jasná, já jsem přesvědčen, že když budu chtít jít v březnu trénovat například přesné nahazování nástrahy k protějšímu břehu (jako závodník v přívlači), nepotřebuji ani povolenku ani RL, pokud dodržím to, že na vlasci nebude nástraha opatřená háčkem. Pokud tam bude například napodobenina wobleru od Rapaly (prodávají je jako přívěšky ke klíčům) nebo wobler bez háčků, nikdo nepozná, co je klíčenka a co wobler.
            Navíc trvám na tom, že tímto trénováním nevykonává dotyčný činnost vedoucí k ulovení ryby.

              NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:21:57

              Eddy 75 >> a proc spojujes nastrahu s druhem ryb? na umelou musku taky muzu chytat bilou rybu a ne lososovite...

                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:21:51

                Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Otázka zněla na spojené a ne zamotané do sebe

                  NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:20:54

                  Eddy 75 >> Pavouk chodí na woba chytat kachny a tolstolobiky. Úhoř se mu jen občas připlete..

                    NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:20:42

                    Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> Ty ale nejsou úmyslně spojené

                      NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:20:15

                      Lov rab provádí rybář i v tom případě, že nic neuloví!!!

                        NPuntík - Profil | Pá 27.2.2009 20:20:13

                        Eddy 75 >> Co když se mi na pstruhovce, kde je zákaz přívlače a je povolen pouze lov na max. dvě mouchy na jednoháčku, zamozají dvě mouchy do sebe? Už jsem rybář lovící zakázaným způsobem? Nedej bůh, aby se mi na ten uzlík pověsila ryba..

                          NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:18:50

                          Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Ty chodíš chytat na woba úhoře?

                            NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:18:10

                            Sven >> sven >> Pokud bodou spojené je to čtyřháček a taky to nikde specifikované není jak musí být spojeny. To je jako kdyby jsi chtěl použít na pstruhovce dva spojené jednoháčky a tvrdil, že to není dvojháček a že na to chytat můžeš

                              NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:16:32

                              Eddy 75 >> ale ja taky,...

                                NEddy 75 - Profil | Pá 27.2.2009 20:16:14

                                Pavouk‌ >> Pavouk28 >> Já ale mysle při tahání woba bez háčků

                                  Nsven - Profil | Pá 27.2.2009 20:14:58

                                  Eddy 75 >> Potřeboval bych poradit. Pokud použiji na systémku dva spojené dvojháčky, je to čtyřháček nebo dva dvojháčky ?

                                    NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:14:22

                                    Eddy 75 >> aha, ale ja napriklad lovil uhore.. to ze mi nezabere neni podstatne.. co tam mas dal..

                                      Nsmradzjzd - Profil | Pá 27.2.2009 20:13:39

                                      Japčák >> takový wob, oděný v pytlíku od cibule jen tak kudla nepustí.

                                        NPavouk28 - Profil | Pá 27.2.2009 20:13:16

                                        Jarda Bořek Stavitel >> Puntík >> proc myslis ze jsem ho tam poslal :)))